film

Anomalia

The Anomaly
2014
1h 37m
5,3 6 689
ocen
5,3 10 1 6689
Były żołnierz Ryan budzi się na tyłach furgonetki obok porwanego chłopca. Mężczyzna ma zaledwie 9 minut i 47 sekund, by odkryć prawdę. Zobacz pełny opis
Anomalia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Anomalia
Zwiastun nr 1
nr 1 2014-04-22T10:12:30 https://fwcdn.pl/webv/33/10/33310/the_anomaly_zaslepka.33310.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/285/692085/the_anomaly_movie_trailer_2014.vp9.720p.webm

Zawodowy żołnierz Ryan Reeve zostaje wzięty do niewoli, następnie budzi się na tyle vana, nie pamięta nic! Oskarżony o porwanie dziecka usilnie stara się poskładać wszystkie wspomnienia i zrozumieć co się stało. Dziewięć minut i czterdzieści siedem sekund później traci przytomność - ponownie. Niebywałe okoliczności powodują, że Ryan nie jest w stanie ustalić dlaczego co chwilę traci pamięć.

studio
Tea Shop & Film Company / thefyzz / Unstoppable Entertainment
tytuł oryg.
The Anomaly
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Kontrola umysłu

ocenił(a) film na 3

‘’Anomalia’’ jest kolejnym przykładem filmu, który udowadnia, iż nie wszystkie pomysły w kinie już się wyczerpały, paradoksalnie, należy on także do grupy tych produkcji, w których nieumiejętnie wykorzystano potencjał drzemiący w scenariuszu, tym samym zmarnowano szansę, na całkiem niezłą rozrywkę.
Noel Clarke,...

Pomysł na prawdę fajny, fabuła tez ok. Ale trochę nudny, zwłaszcza te bijatyki. Można by też polepszyć klimat, może więcej dramatyzmu i efektownych widoków przyszłości? Sam nie wiem ale czegoś takiego brakowało Film dobry, ale źle mi się go oglądało.

Niskobudzetowy film sience fiction. Ciekawy pomysl, ktory broni sie pomimo niezbyt wielu efektow specjalnych. Polecam.

Niedoceniony

ocenił(a) film na 7

Film nie jest genialny, nawet bardzo dobry ale według mnie dobry. Ale czytając wpisy wielu osób to przeraża mnie że ludzie nie mogą zrozumieć fabuły tego filmu, takim to już tylko zostaje oglądać Transformersy chociaż może i ich nie do końca rozumieli.
A wracając do filmu to: pomysł na film fajny, realizacja może...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones