Alexis Knapp 

Alexis Merizalde Knapp

7,3
2 170 ocen gry aktorskiej
Alexis Knapp
Alexis Knapp urodziła się 31 lipca 1989 w Pittsburgh w stanie Pensylwania. Wychowywała się wraz z dwoma braćmi. Będąc dzieckiem interesowała się astronomią, a od drugiego roku życia uczęszczała na lekcję baletu klasycznego. Alexis w 2007 roku wyjechała ze swojego rodzinnego miasta do Los Angeles, by rozpocząć karierę modelki.

Karierę aktorską rozpoczęła od małych ról w filmach takich jak: "Raj dla par", czy "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna". Swój pierwszy sukces osiągnęła w 2012 roku, kiedy została zaangażowana do komedii "Projekt X". Tego samego roku zagrała w ekranizacji powieści Mickeya Rapkina - "Pitch Perfect", gdzie wcieliła się w postać seksoholiczki Stacie. Za tę rolę otrzymała nagrodę Złoty Popcorn, w kategorii najlepszy moment muzyczny.

Od lata 2010 roku jej partnerem był aktor Ryan Phillippe, jednak we wrześniu tego samego roku para rozstała się. Dopiero później Alexis odkryła, że jest w ciąży. Pomimo że spodziewała się dziecka, zagrała w filmie "Tajna agentka", gdzie wcieliła się w postać Taylor Jaffe. 1 lipca 2011 roku urodziła córeczkę, Kailani Merizalde Phillippe Knapp.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 31 lipca 1989

miejsce urodzenia: Avonmore, Pensylwania, USA

wzrost: 173 cm

Złoty Popcorn
Zdobyła Złoty Popcorn,
Sprawdź wszystkie nagrody
Ma córkę Kailani Merizalde Phillippe Knapp (ur. 01.07.2011) z aktorem Ryanem Phillippe.
Ma dwóch braci.
Była brana pod uwagę do roli Lois Lane w filmie "Człowiek ze stali". Angaż otrzymała Amy Adams.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones