PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556309}
3,0 748
ocen
3,0 10 1 748
Apartment 1303 3D
powrót do forum filmu Apartment 1303 3D

Mam takie pytanie

ocenił(a) film na 3

Co kierowalo tymi duchamy aby zabijaly ? ten film nie trzyma sie kupy

ocenił(a) film na 5
sarax100

jak to nie trzyma się kupy? widać, że nie oglądała Pani uważnie. przecież Emily (ta mała dziewczynka) powiedziała, że to jest mieszkanie Jennifer i jej matki i one nie chcą, żeby ktoś w nim mieszkał

ocenił(a) film na 3
kryslav

Wiesz co ja ogladalam go po angielsku wiec byc moze i nie doslyszalam dobrze co mowili :) . Pozdrawiam

sarax100

jak się nie zna angielskiego to się nie ogląda,bo później zaśmieca się Filmweb dennymi pytaniami.
bez odbioru

ocenił(a) film na 3
barzaw

No za to Twoja wypowiec byla jakze na temat i wogole nie powinna trafic do kosza??????????

sarax100

powtarzam; nie zna się angielskiego to się nie ogląda ( bo później będzie się zastanawiało czy się film zrozumiało),a propo nie wiem co to znaczy słowo "wypowiec" Może najpierw zająć się językiem polskim,a później za ang.??

ocenił(a) film na 3
barzaw

Nie czepiaj sie moich bledow bo jestem chorobliwym dyslektykiem i ie mow mi ze mozna cos z tym zrobic bo nie mozna. Jesli chodzi o j. angielski to siedze w uk 3 lata i angielski znam co znowu nie czyni mnie ekspertem w tej dziedzinie i ciagle sie ucze wiec jeszcze mam prawo czegos nie zrozumiec. Druga sprawa zakrzalam na Twoj profil i widze ze chcesz obejrzec Borgmana . Polecam naprawde dobry kawalek kina pod warunkiem ze sie lubi zakrecone filmy. Pozdrawiam

barzaw

Pier'dolnąłem na glebę po przeczytaniu twojego posta :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones