PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=352752}

Apokalipsa androidów

Android Apocalypse
4,2 720
ocen
4,2 10 1 720
Apokalipsa androidów
powrót do forum filmu Apokalipsa androidów

Temat dla chętnych do komentowania na wspólnym seansie. Ocena filmu jest niska, ale opinie na jego temat na forum podzielone. Dla zainteresowanych zapoznaniem się z dziełem reżysera pozycji takich jak "Yeti - zabójcza stopa", "Plaga" czy "Śmiercionośny robot" i wyrobienia sobie własnego zdania - emisja w środę, 30.04 o 22:05 na Tv4. Powtórka w piątek, 02.05 o 00:30.

Valdoraptor23

to przemowienie takie porywajace, takie nadziejolubne, takie zachwytochlonne...

Samarrita

Będzie musiał zadbać o żonę, pewnie przesypie za nią jej porcję piachu.

Valdoraptor23

eee co on rozumie przez ludzkie komponenty? xD i skazenie nimi?

Samarrita

Pewnie uczuuucia xd wgl ten główny zły wygląda jak anemik, a w najlepszym razie wampir ;p

pringles

Jak na pozbawionego uczuć to dość długo stał i wyzywał tego dobrego sztuczniaka od bubli zamiast strzelać xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Co tu robią?
Pozyskują paliwo.


No ale jak? Gdzie?

Katharsisss

piasek ma komponente latwopalna xD

Samarrita

Pewnie to piach z kurzem i cukrem.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

ziomek musial miec sporo kompleksow, pewnie w szkole dzieci go nie lubily xD

Valdoraptor23

Haha stara metoda przeprogramowania maszyn poprzez wyrwanie panelu kontrolnego!

Valdoraptor23

WOW, ochronil ja lopata! To ci Zawisza!

Valdoraptor23

Haha jak ją obronił łopatą xD

Valdoraptor23

Sondy strzelające śróbkami. Tego to się nie spodziewałem.

tiger31648

z kazdym kolejnym filmem klasy Z mozna nauczyc sie czegos nowego xD

tiger31648

Mam nadzieję, że w TWD Terminus czeka podobna rozpierducha :)

Valdoraptor23

Pomarzyć można, ale też mam taką nadzieję.

Valdoraptor23

stan zapalny piachu!

Samarrita

Wszystkie sondy wybuchły... do towarzystwa xD

ocenił(a) film na 3
Samarrita

Kto to właściwie jest?
Człowiek mikser

Katharsisss

A Rachel: Oo przyda się w kuchni.

Katharsisss

powinni pokazac "rok pozniej - zyczenie Deecee'a sie spelnilo, zostal blenderem i reklamuje swoje potomne mikserki, z ktorych jest bardzo dumny" xD

Valdoraptor23

paintowe opary dymu... klasyka pojechali :D

Samarrita

I klasyczny koniec na "ups koniec taśmy".

Valdoraptor23

i "ufff, zdazylismy!" xD

Valdoraptor23

To po prostu otwarte zakończenie, żebyś mógł teraz przez noc całą rozkminiać co też im się później przytrafiło xD

pringles

Prawie jak w Incepcji xD

Podsumowując, nie było tak źle, coś się działo, kopano piach, sondy wybuchały na widok ognia, sztuczniaki biegały a główni bohaterowie byli znośni. 4/10 :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Niech będzie 3/10 za mikser i przesypywanie pustyni

Katharsisss

i odrabanie dloni sztuczniakowi xD

Valdoraptor23

Jak bym sam oglądał ten dałbym 3/10, ale towarzystwo( nawet internetowe) i człowiek-mikser podwyższają ocenę na 4/10. :)

tiger31648

U nas nazywamy to manipulacją tłumu ;D

Valdoraptor23

Całkiem trafna nazwa. xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ba wręcz motłochu jak to ktoś nas kiedyś nazwał :)

Valdoraptor23

Dobranoc wszystkim i jutro zapraszam na Tajemniczą wyspę:

http://www.filmweb.pl/film/Tajemnicza+wyspa+Juliusza+Verne%27a-2012-610094/discu ssion/Fanklub+kina+klasy+Z+-+Vernifikacja,2438438

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

I następny film zbojkotowany przez znafcuf z FW
aż wstyd mi za Was. Film dostaje szostke, jest wart obejrzenia.

theart

Mi też wstyd.. Pozostawiłeś bez swego wyczerpującego i otwierającego oczy komentarza jeszcze kilka stricte krytykujących tematów, w jednym nawet ktoś ocenił na (o zgrozo!) 1/10! Co jeśli ktoś pozbawiony własnego zdania tam wejdzie i przeczyta, zasugeruje się i nie obejrzy tego filmu?? Twój ulubieniec Ziller chyba tego nie przeżyje :(

Valdoraptor23

no cóż.... motłoch dający się tak łatwo manipulować już tak ma ;)

Samarrita

A każdy normalny sam ogląda i sam ocenia ;)

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Zabawny to Ty byłeś ale rok temu jak te dyskusje dotyczyły miernych produkcji, teraz psujecie oceny normalnym filmom. To nie pierwszy raz, ale wisicie mi Wy i Wasze opinie, po prostu ktoś kto nie zna się na filmach też może je oceniać, takie reguły i ich nie zmienimy więc oceniajcie dalej. Jak już mówiłem zabawa w oglądanie to nie oglądanie i potem wychodzą kwiatki.

theart

http://www.german.com.pl/allegro/mnbd/images/gorax_01.gif polecam i pozdrawiam! :)

theart

A tak w ogóle to zrozum - my jesteśmy prości ludzie i rzeczywiście nie dostrzegamy niekiedy głębi w niektórych filmach. Dobrze że są tacy użytkownicy jak Ty, którzy otwierają nam oczy i pokazują, jak bardzo jesteśmy płytcy w tym wszystkim. Jesteś absolutnie wyjątkowy i powinieneś to celebrować każdego dnia - w końcu złość piękności szkodzi. Na pewno będziemy mieć na uwadze to, co starasz się nam przekazać i będziemy tym bardziej żywić respekt przed Twoim filmowym geniuszem w wyczuwaniu prawdziwych kinowych perełek. Twoja misja nie spali na panewce!

ocenił(a) film na 6
Samarrita

Ani nie jesteś zabawna ani inteligentna przez tą swoją wypowiedź.

theart

na szczescie jestem filmem, abys mial mnie oceniac ;) tak czy siak, polecam wyzej wymieniona masc. Jestes podrecznikowym pacjentem docelowym.

Samarrita

rany, nie jestem* - pospiech i roztargnienie z wrazenia

theart

Oceniamy szczerze na tyle na ile nam się film podobał, a niektórzy nawet podnoszą ocenę jak widać za dobrą zabawę. Nie będę zawyżał oceny bo Tobie się tak podoba. Twoje zdanie nie jest w żadnym stopiu ważniejsze od opinii innych użytkowników, bo ludzie ocenili tak jak uważali i nikt nikogo nie zmuszał. To Filmweb a nie Theartweb.

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Moim zdaniem krzywdzicie filmy, czy ten czy Kosmiczną Katastrofę i robicie to wyłącznie przez to że leci w Pulsie. Ani jeden ani drugi nie zasługuje na ocenę 2 albo 3. Żeby wystawić filmowi ocenę 2 albo 3 wyrażasz opinię że film jest beznadziejny albo słabiutki, w którym miejscu ten film był słaby? To że jest klasy B przez budżet? Fabuła była w porządku, nawet więcej niż średnia, gra aktorska też całkiem całkiem a i efekty co niektóre należy docenić.

theart

Każdy ma własną skalę oceniania i kryteria. Dla mnie ocena 4 jest pozytywna w tego typu kinie i na tyle oceniłem film. Mi naprawdę nie przeszkadza jeśli ktoś da 10 czy 1, bo szanuję odmienne zdanie i wierzę, że każdy ma na tyle rozumu że nie trzeba mu nic wmawiać. Tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 3
theart

Apokalipsa androidów nie leciała w telewizji puls lecz w TV4. Nie zaniżamy ocen dlatego że film emitowany jest na jakimś wybranym przez ciebie kanale (Cyklop. Ruiny - TVP, mnóstwo filmów na TV4 i TV6).

ocenił(a) film na 3
theart

(Płonę ze wstydu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones