PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=352752}

Apokalipsa androidów

Android Apocalypse
4,2 720
ocen
4,2 10 1 720
Apokalipsa androidów
powrót do forum filmu Apokalipsa androidów

Temat dla chętnych do komentowania na wspólnym seansie. Ocena filmu jest niska, ale opinie na jego temat na forum podzielone. Dla zainteresowanych zapoznaniem się z dziełem reżysera pozycji takich jak "Yeti - zabójcza stopa", "Plaga" czy "Śmiercionośny robot" i wyrobienia sobie własnego zdania - emisja w środę, 30.04 o 22:05 na Tv4. Powtórka w piątek, 02.05 o 00:30.

Katharsisss

ta strona powinna niebawem zmienic nazwe ze wzgledu takich nikczemnikow jak my... z Filmweb na Filmhell.

theart

Oceniając ten film na 6 bym cholernie tą ocenę zawyżył(i tak już podniesioną), a 4(ujdzie) jest nadal pozytywną oceną. A i jak bym tu podwyższył oceną aż tak "wysoko" to większość filmów, które oceniłem na 6 (172 filmy), zmieszał bym z błotem jak np. ten film Zillera:
http://www.filmweb.pl/film/Tajemnica+Stonehenge-2010-543458

Jest on lepszy od Apokalipsy Androidów pod względem gry aktorskiej i ma ciekawszą fabułę. Efektów specjalnych nie będę porównywał(dzieli te filmy aż 4 lata).

ocenił(a) film na 6
tiger31648

Gdybym miał porównywać oceny poszczególnych filmów to nie mógłbym dać Kosmicznej Katastrofie aż 7, dlatego nie porównuję, oceniam każdy indywidualnie.

theart

No cóż każdy ocenia inaczej i każdy ma prawo wystawić oceną taką na jaką film zasługuje wg niego w moim przypadku było to 3 podniesione na 4. I nie mam zamiaru się wykłócać na ten temat czy nawracać kogoś by ocenił film tak jak ja. Ja się w ogóle nie sugeruje ocenami na Filmwebie, a nawet tym gustomierzem, oglądam to co chcę i potem wystawiam ocenę zgodną z moim sumieniem, a nie tak jak niektórzy robią - dam 10, bo średnia jest niska czy dam 1, bo średnia jest za wysoka - to właśnie takie osoby psują najbardziej oceny filmów czy seriali na FW. Ja po prostu oceniam film zgodnie z moim sumieniem, ale również szanuję oceny innych(nawet jeśli ktoś ocenił na 10 a ja na 1 lub odwrotnie) i tego samego oczekuje od innych, ale o to jest ciężko w internecie, gdzie każdy jest "anonimowy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones