"Apokawixa" - film, na którym stawiałem klasyczny ,,krzyżyk", poddając go ostatecznej zagładzie, nie dając mu żadnej szansy głównie po obejrzeniu wszystkich zapowiedzi tej produkcji, przyglądaniu się castingowi i samej promocji widowiska. Filmy Patryka Vegi w gatunku kina rozrywkowego, a przecież "Apokawixa" takim...
Chyba się autorom tego filmu coś pomyliło i zamiast zrobić film o apokalipsie zombie to zrobili coś w stylu "Trudne sprawy" o problemach młodzieży, także poziom aktorstwa, kiepska obsada i fabuła są jak w tych marnych serialach telewizyjnych, dopiero po przemęczeniu 3/4 tego przydługiego (2 godz.) filmu zaczyna coś się...
więcej