PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108854}
7,1 9 254
oceny
7,1 10 1 9254
7,0 3
oceny krytyków
Appleseed
powrót do forum filmu Appleseed

Niespójny

ocenił(a) film na 6

Z jednej strony rewelacyjna grafika, ale scenariusz i reżyseria padła...
W połowie filmu (łącznie ze sceną na platformie wiertniczej) dłużyzna - Dwie sceny, które
zabijają monotonią. Po co oni wszyscy tak dużo gadają? Chcą zniszczyć Appleseed, a
zamiast to zrobić gadają z 20 minut... Bezsens.
Już nie mówię o dziwnych nie konsekwencjach - typu Deunan łapiąca w locie
zrobotyzowanego Brareosa... i utrzymuje go przez x minut...
Mega nie konsekwencją jest pozycja Uranosa. Jak w społeczeństwie kierowanym od
górnie, można dopuścić do sytuacji, że zostaje promowana osoba, która nie kryje się ze
swoimi poglądami i działaniami.
Po początku oczekiwałem czegoś lepszego... 6/10.

ocenił(a) film na 8
Dionizos13

Celem istnienia Bioroidów była ochrona ludzi i zapewnienie równowagi w Olimpie. Zgodnie z tą zasadą współdzielili więc z ludźmi władzę w radzie miasta. Nie mogli też nic zrobić gen. Uranosowi, ich credo było przeciwdziałanie przemocy. Dlatego też akceptowali go, nie akceptując jednoczesnie jego działań i postaw. Tak ja to rozumiem. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
Bociek_O_le

Tak, ale działanie polityczne, powinny skutecznie uniemożliwić awans takiej osobie...

ocenił(a) film na 6
Dionizos13

To są same domysły, nie można niczego takiego zakładać. Co do twojej oceny to ja miałem wręcz odwrotne wrażenia... Grafika jest tak odpychająca że podchodziłem do oglądania ze 3 razy. Po pewnym czasie da się oczywiście przyzwyczaić, ale taka cukierkowość mnie drażni. Sceny akcji było ok, długie dialogi i surrealistyczny przepływ czasu w niektórych momentach walki jest charakterystyczną cechą większości anime. Nie czepiałbym się ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones