PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122554}

Arahan

Arahan Jangpung Daejakjeon
7,1 367
ocen
7,1 10 1 367
Arahan Jangpung Daejakjeon
powrót do forum filmu Arahan Jangpung Daejakjeon

Pierwszą część filmu oceniam na 7/10 bo raził bieg a'la matrix,ale humor przedni polewke miałam niezła powiem ze smiałam sie wiecej na połowie filmu niz na całym "Sex is zero" ale druga część od akcji w barze to juz perełka daje 20/10 Mam zboczenie na filmy "latajaco - kung-fujące - machające biała bronią" i w tej kwestii film jest lepszy od hero i przyczajonego! Jedyne co mnie zraziło w tym filmie to włosy z pod pachy głownego bohatera-mógłby je zgolic albo cos:/ poza tym nie mam zadnego ALE. Muzyczka przyjemna , efekty na 6 -jak w szkole :D

ocenił(a) film na 8
Wypasiona_Foczka

Lepszy od Hero(który jest po prostu nudny) i na równi z Przyczajonym.... finałowa walka naprawde daje rade, moim zdaniem troche za dużo tych okrzyków bojowych- ogólnie 8/10.

ocenił(a) film na 5
Morfo_2

Sprawa gustu. Ja bym tego filmu poza dziećmi nikomu nie polecił. Niewiele śmiesznego, sceny walki nie są specjalnie dobre poza rozwałką w barze. 5/10 Dla młodszych można dać więcej, może się komuś spodoba ale też niekoniecznie. Jedyny plus to So-yi Yoon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones