PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36665}
1 478
chce zobaczyć
6,5 8
ocen krytyków
Arizona
powrót do forum filmu Arizona

Dziennikarka uzyskała zamierzony efekt za pomocą skrzynki wina . Wszędzie można znaleźć takie rodziny i pijaków co za butelkę alkoholu zrobią wszystko .Film jest dobrze zmontowany ,ulepiony z kawałków najlepszych ,pikantnych tekstów . Wywarł wrażenie na widzach nie tylko w Polsce .Dzięki niemu jesteśmy znani w całej Europie -właśnie tak nas widzą na zachodzie .
Marcel Łoziński:( reżyser i dokumentalista.)"To film głęboko kłamliwy i niemoralny. Przedstawia ludzi totalnie zdegenerowanych, żyjących na krańcu człowieczeństwa, jak zwierzęta, jak coś godnego pogardy."

slgosia

Kiedys czytałem wywiad z tymi ludzmi
Płaciła reżyserka to gralismy

giovanni50

NO TAK NAJLEPIEJ zamknąć oczy i udawać że u nas nie ma patologii, pijaństwa, przemocy w rodzinie, głodnych dzieci. Najlepiej mieć klapki na oczaach i karmić się serialami dla debili które lecą jeden za drugim na każdym programie. Jasne. Jesteśmy bogatym, cywilizowanym krajem gdzie wszyscy są szczęśliwi i pracują za godne wynagrodzenie. HAHAHA SKĄD JESTEŚCIE Z INNEJ PLANETY?

Mothyff

W każdym kraju jest patologia

giovanni50

wybacz, nie zauważyłem, chyba widzisz różnicę między 2% patologii a 75 %?

Mothyff

Największa patologia jesteś Ty bo wszędzie widzisz patologię

giovanni50

Największą patologią jesteś Ty i ludzie Twojego pokroju, którzy zamiast rozwiązać (lub chociażby zauważyć) problem, wolą zamknąćoczy i udawać że wszystko jest ok. Dlatego Polska nigdy nie wyjdzie z patologicznego bagna.

Mothyff

Nie rozumiem co do mnie rozmawiasz

giovanni50

Zacznij myśleć a nie tylko gadać to może zrozumiesz...

Mothyff

Ja rozumiem

giovanni50

tak tak ROZUMIĘSZ.

ocenił(a) film na 1
slgosia

Dokładnie, nic dodać, nić ująć. Film okropny, w sensie- zły- zły w zamierzeniach, nastawiony na sensację, pomijający w ogóle człowieka, za to stawiający na pierwszym planie panią reżyser. Okropieństwo.

marian_85

NO TAK NAJLEPIEJ zamknąć oczy i udawać że u nas nie ma patologii, pijaństwa, przemocy w rodzinie, głodnych dzieci. Najlepiej mieć klapki na oczaach i karmić się serialami dla debili które lecą jeden za drugim na każdym programie. Jasne. Jesteśmy bogatym, cywilizowanym krajem gdzie wszyscy są szczęśliwi i pracują za godne wynagrodzenie. HAHAHA SKĄD JESTEŚCIE Z INNEJ PLANETY?

slgosia

a moze wino to byla taka nagroda ze w ogóle chcieli gadac i sie pokazac? ludzie to cwaniaki, czemu mieli za friko dac "bardziej cywilizowanym" powod do czucia sie lepszym? mnie nic nie dziwi w tym filmie. wlasnie tak wyglada wiele miesc w polsce, znam to z autopsji.

ocenił(a) film na 10
slgosia

Zapraszam do mnie na wieś (poPGRowską dodam). Takie scenki prawie na co dzień i bez manipulacji...

ocenił(a) film na 9
slgosia

No tak, bo to przecież tacy mili, kulturalni i pracowici ludzie, zła i podstępna reżyserka ich przekupiła, żeby się upili i grali zezwierzęcenie. Oni się zgodzili i wypili ze wstrętem, a potem się poniżali przed kamerą, a wszystko po to, żeby zarobić parę złotych na kupno tomiku wierszy Szymborskiej.
A jak ta paskudna reżyserka ustawiła scenografię. Przecież potrzebna była długa praca dużej ekipy, żeby biedna, ale czyściutka i zadbana wieś wyglądała tak okropnie.

slgosia

NO TAK NAJLEPIEJ zamknąć oczy i udawać że u nas nie ma patologii, pijaństwa, przemocy w rodzinie, głodnych dzieci. Najlepiej mieć klapki na oczaach i karmić się serialami dla debili które lecą jeden za drugim na każdym programie. Jasne. Jesteśmy bogatym, cywilizowanym krajem gdzie wszyscy są szczęśliwi i pracują za godne wynagrodzenie. HAHAHA SKĄD JESTEŚCIE Z INNEJ PLANETY?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones