PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105374}

Armia Boga: Bunt

The Prophecy: Uprising
5,8 1 877
ocen
5,8 10 1 1877
Armia Boga: Bunt
powrót do forum filmu Armia Boga: Bunt

4/10 

ocenił(a) film na 4

Nie kupuje tego. Szatan jako ten dobry? Co za lipa. Poza tym czwarta cześć nie ma nic wspólnego z pozostałymi trzema. To zupełnie inna historia. Nagle szatan walczy z własnym demonem bo nie chce konkurencji? Lipa. Nawet jak się nie oglądało trzech poprzednich cześć to da się zrozumieć tą, to po prostu zupełnie inna bajka. Poza tym bez Christophera Walkena seria straciła jad, idzie po równi pochyłej coraz bardziej na dno, ale i tak trzecia część była gorsza, tutaj chociaż podało parę trupów i wyrwano kilka serc. Akcja leniwa jak fleki z olejem- Belialowi jakoś specjalnie nie śpieszyło się z odnalezieniem Allison, szukał jej jakby był na spacerze. Poza tym film z 2005 roku a efektów- brak.
Ogromny minus za Kari Wuhrer, tragicznie zagrana rola, w ogóle chyba się do tego filmu nie przyłożyła, albo płacili jej głodowe pensje.
Plus za przeniesienie akcji do europy, ile można oglądać jak to wielka walka dobra ze złem toczy się we wspaniałej Ameryce?

Sprite_87

IV część uderza bardziej w horror niż poprzednie-pod tym względem znacznie przebija pozostałe trzy części.Walkena nie było bo.....jak sam widzisz nie występuje w niej postać odgrywana przez niego w poprzednich częściach.Co do samego szatana to w którejś z "przepowiedni" szatan też pomagał armii wiernej Bogu dlatego że bał się konkurencji.No i mam nadzieje że nieco ci pomogłem zrozumieć zamiar twórców jaki sam główny zamysł obrazu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones