PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244097}

Army

6,0 210
ocen
6,0 10 1 210
Army
powrót do forum filmu Army

Cóż, film sam w sobie był dobry. Fani SRK w zasadzie powinni go zobaczyć, co prawda nie jest go tam dużo, ale rolę ma fajną taką pozytywną.
Sądzę, że opis filmu zdradza zbyt wiele mam na myśli to, że jest napisane, że Arjun (Shahrukh) umiera, w innym przypadku byłoby to niemiłe bo niemiłe ale jednak zaskoczenie.
Film polecam jest dobry ; )

S_jak_Ser

UWAGA SPOILERY !!!
Mnie jakoś nie urzekł, spodziewałam się czegoś lepszego. SRK i Śridewi jakoś do siebie nie pasowali. Pozostałe wątki miłosne były nudne i moim zdaniem niepotrzebne. Akcja z małpą pomagającą w podrywie - przegięcie. ;P
Ogólnie za mało skupili się głównym wątku, dopiero pod konic przypomnieli sobie chyba o czym jest ten film. Nie doparacowali wielu szczegółów np. wydawałoby się, że brat Geety zginął, aż tu nagle zjawia się na koniec, a nic nie wskazywało na to jakoby miał przeżyć. Od razu też było wiadomo, że to Kabir i Khan zginą, bo ich wątek nie był rozwijany i nie dane im było poderwać sobie partnerek. ;P
Rozwaliła mnie scena, w której ci dwaj wybierają się zabić Nagraja i przy próbie wystrzału okazuje się, że nie mają amunicji. Dziwne też było pojawienie sie tam Geety - skąd wiedziała gdzie się wybrali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones