PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650273}
7,9 2 477
ocen
7,9 10 1 2477
Art of Freedom
powrót do forum filmu Art of Freedom

gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 10

czy ktoś wie, gdzie można obejrzeć ten dokument?

ocenił(a) film na 10
aliqa

również przyłączam się do pytania powyżej

ocenił(a) film na 10
karolinapleszewska

Art of freedom raczej trudno będzie zobaczyć, ja widziałem na pokazie studenckiego klubu górskiego... aaaaale;) na youtube bez problemu znajdziecie 8 odcinkowy dokument pt.: "Himalaiści" a Art of freedom jest po prostu zlepkiem tych 8 odcinków;) polecam!

ocenił(a) film na 10
neshii

czy art of freedom jest dokladnym zlepkiem cyklu himalaisci ?

ocenił(a) film na 9
karolinapleszewska

Nie wiem czy dokładnym, bo nie znam całej serii, ale wiele rzeczy się powtarza. Wywiady, oryginalne materiały i większość narracji jest taka sama.

ocenił(a) film na 10
Orrszarvu

Orrszarvu: wczoraj dostąpiłam zaszczytu i udało mi się obejrzeć ! Bardzo wiele rzeczy jest nowych - a więc nie jest to zlepek "himalaistów", faktycznie troche sie powtarza, ale niewiele - polecam wszystkich którzy jeszcze nie oglądali.

aliqa

W TVP Kultura, jutro (czwartek, 21.03) o 22.15 telewizyjna premiera filmu "Art of Freedom" ("Sztuka wolności") dokumentu odpowiadającego o fenomenie polskiego himalaizmu.

ocenił(a) film na 9
wrrru

Jeśli ktoś będzie nagrywał ten dokument i mógłby się potem podzielić to byłbym baardzo wdzięczny, w zamian oferuję równie ciekawe dokumenty i tematyce górskiej.

pozdr.R

robblacha

Podpisuję się pod tym. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś podzieliłby się tym filmem, bo niestety nie udało mi się go obejrzeć.

tanczaca_elizabeth

też bym prosiła, bo wczoraj przegapiłam :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lavidanovalenada

przegapiłam i to :( ktoś może zapisał sobie... i zechciałby się podzielić?

ocenił(a) film na 9
wyciszka

podaj maila to wyślę Ci linka do filmu

pozdr.

robblacha

oh, dzięki! a mógłbyś na fejs?

ocenił(a) film na 9
robblacha

Cześć. Od długiego czasu szukam tego filmu. Nigdzie nie mogę go znaleźć.

Czy Twój link jeszcze działa?
Zależy mi na tym filmie :)

ocenił(a) film na 9
JakbySieDalo

podaj maila to Ci pomogę:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
robblacha

Cześć Robert, ja bym chętnie obejrzała ten film, nadal dysponujesz linkiem do "Art of Freedem"? Natomiast odnośnie tego, że napisałeś o tym, że masz sporo filmów o tematyce górskiej: może posiadasz "Temperaturę wrzenia"? Poluję na ten film od długiego czasu, na filmweb nawet nikt nie otwarł dyskusji a to podobno dokument wart zobaczenia, zwłaszcza dla wielbicieli Wandy Rutkiewicz (i nie tylko rzecz jasna).
Pytanie kieruję do wszystkich forumowiczów, może ktoś wie, gdzie obejrzeć ten dokument?

ocenił(a) film na 9
GburrriaFurrria

Cześć link niestety już nie działa, całkiem możliwe jednak, że jest gdzieś w sieci. Co do "Temperatury Wrzenia" to sam poluję od kilku lat na ten film jak i na inne archiwalne filmy z polskich wypraw w Himalaje czasie złotej dekady. Niestety jedyną szansą na obejrzenie są różnego rodzaju festiwale filmów o tematyce górskiej. Jeżeli ktoś jednak jakimś cudem coś dobrego ma i chce się podzielić z osobą, którą fascynuję tamte czasy to byłbym niezmiernie wdzięczny.

pzodrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
robblacha

Witam, film jest do obejrzenia na youtube ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones