1 godz. 35 min.
4,2 4 818
ocen
4,2 10 4818
3 127
chce zobaczyć
2,8 10
ocen krytyków
{"rate":2.8,"count":10}
{"type":"film","id":752855,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Artemis+Fowl-2020-752855/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Artemis Fowl
 • lornemalwo ocenił(a) ten film na: 2

  Ja pie.....lę! Takiego g....a to Disney Studio jeszcze nie wypuściło.
  Czego tu nie ma: Matrix, bladerunner2049, Mission Impossible. No i Judi Dench nie mogąca się zdecydować czy bardziej kręci ją Bane, czy Batman.A, jest jeszcze Palpatin i głowny bohater z porażeniem mięśni twarzy.
  125 baniek kosztowało wypuszczenie kupy która będzie się odbijać Disneyowi przez następne 10 lat. Od czasu The Room nie widziałem fiolmu tak konsekwentnie spieprzonego. Nic tu nie jest dobre. Nie będę wymieniał wad , bo ten film to same wady. Paradoksalnie ten film jest tak zły że cieszę się że go widziałem. Po nim nawet polskie komedie romantyczne mogą wydawać się znośne.
  Wróć, teraz to przesadziłem.
  No cóż, obcowanie Z filmem Artemis Fowl to przeżycie nietuzinkowe. Warto ten film zobaczyć żeby się przekonać co się dzieje gdy film nie ma scenariusza, reżysera, producenta, ani nikogo kto by panował nad całym przedsięwzięciem.

 • Logan87 ocenił(a) ten film na: 2

  lornemalwo Oczywiście jeszcze Hagrid z Harrego Pottera.

 • Malgosia_MM_filmaniak ocenił(a) ten film na: 3

  lornemalwo Dokładnie miałam takie same odczucia

 • erture ocenił(a) ten film na: 6

  lornemalwo Bez przesady, sprawnie zrobiony film dla dzieci. Idiotyzmy przeniesione z książek, ale całkiem zręcznie zamaskowane. Ogląda się to z mniejszym bólem niż "Małych Agentów", ma dobre tempo i jest nieźle zagrany. Efekty może nie urywają niczego, ale też nie odstają od przeciętnej.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • erture ocenił(a) ten film na: 6

  Heller1304 Bardzo ładnie, buraczku

 • dadriela ocenił(a) ten film na: 1

  erture Może przeczytaj najpierw książkę zanim się zaczniesz wypowiadać. Książka bardziej koresponduje z Bright niż z Harrym Potterem, a to co zrobili w filmie to kompletne nieporozumienie. Jedyne co zgadza się z pierwowzorem to tytuł!

 • erture ocenił(a) ten film na: 6

  dadriela Książkę przeczytałem, nie wszystko pamiętam, ale nie zamierzam do niej wracać, zapamiętałem ciąg zeżenowań, może jestem na to za stary

 • Miki_00556 ocenił(a) ten film na: 3

  lornemalwo A Palpi to że niby ta babcoia bo jedyne nawiązanie do SW które tam widziałem to Gwiazda Śmierci z LEGO i oby tylko to zostało.

 • leszek_kw ocenił(a) ten film na: 5

  lornemalwo Zapomniałeś o facetach w czerni ;)

 • Adder ocenił(a) ten film na: 3

  lornemalwo Nie zgodzę się, że nic tu nie jest dobre. Podobało mi sie wykonanie miasta wróżek. :D