PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531590}

Artur ratuje Gwiazdkę

Arthur Christmas
6,7 16 474
oceny
6,7 10 1 16474
7,7 3
oceny krytyków
Artur ratuje Gwiazdkę
powrót do forum filmu Artur ratuje Gwiazdkę

poza jednym: wybitnie irytujacymi bohaterami. I abym byl dobrze zrozumiany - nie sa to zli, negatywni bohaterowie, a wlasnie irytujacy. Ja rozumiem, ze Artur mial byc fajtlapa, ale zrobiono z niego po porstu id*ote, ja wiem ze "stary" milolaj mial byc antypatyczny ale facet zachowuje sie jak maly Stalin, ja wiem... itd itp. Postacie sa *przerysowane* do przesady, a to nie jest dobre zagranie - piszac wprst: to blad, szczegolnie iz dialogi, sposob bycia, ogolne postepowanie sa przekonujace i zrozumiale. Na drugi maly (ale naprawde maly) minusik sprawa techniczna, dzieciom to nie przeszkadza ale ja nie moge przejsc obojetnie - animacja traci niskim budzetem, a szkoda.

Normalnie dalbym 8/10 ale niestety, nie moge, mimo ze film dobrze pomyslany i z sensownym moralem. W kazdym razie polecam.

ocenił(a) film na 7

Mi się postać Steve'a podobała, taki typ służbisty, który przez swoje dążenie do doskonałości, zapomniał o tym co jest najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones