PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589952}

Artysta

The Artist
7,5 51 135
ocen
7,5 10 1 51135
7,3 33
oceny krytyków
Artysta
powrót do forum filmu Artysta

Obejrzałam choć wzbraniałam się przed tym. I teraz przepraszam. Zasłużony Oskar. Historia - piękna, ujmująca. Muzyka- arcydzieło. Powrót do konwencji kina niemego i czarno-białego- fenomenalna realizacja. Nie nudziłam się nawet przez chwilę. Oczywiście wzruszyłam się do łez. Uważam, ze pies powinien dostać zasłużoną statuetkę za rolę drugoplanową. Koniecznie obejrzyjcie!

ocenił(a) film na 9
sawbona

Zgadzam się, cieszę się, że Akademia miała odwagę nagrodzić taki film, o którym wiadomo było, że wzbudzi kontrowersje bo wymaga od widzów porzucenia sztampowości, i nadążania za ładunkiem emocjonalnym, niesionym w mimice, ekspresji ciała tak, że nie odczuwa się braku typowych dialogów, wiadomo było również, iż spora grupa odbiorców nie ma dostatecznie rozwiniętej percepcji by znieść czarno- biały a do tego wymagający umiejętności wczucia się w atmosferę takiego filmu. Męczą się biedacy i zaśmiecają forum właściwie nie wiadomo po co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones