PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589952}

Artysta

The Artist
7,5 51 135
ocen
7,5 10 1 51135
7,3 33
oceny krytyków
Artysta
powrót do forum filmu Artysta

Jestem w szoku

ocenił(a) film na 8

Nigdy nie spodziewałbym się, że spodoba mi się taki film. Muszę się przyznać że nigdy nie oglądałem wcześniej żadnego filmy z przed ery dźwiękowej. Oczywiście wiem że ten film jest zupełnie inny, ale podszedłem do niego z nastawieniem bardzo ostrożnym i myślałem że nie będę w stanie dotrwać do jego końca. Uważam że scena w której główny bohater śni o dźwiękach które go otaczają jest po prostu świetna. Prawdę mówiąc śmiałem się z Akademii jak przyznała Artyście oscara, ale teraz naprawdę muszę to odszczekać.

Kot25

Ja po tym dżwiękowym fragmencie filmu myślałem, że film w pewnym momencie zmieni się z filmu niemego w tradycyjny (choć właściwaie sama końcówka taka była)

użytkownik usunięty
Kot25

Jeżeli masz ochotę obejrzeć jeszcze jakiś niemy film to szczerze polecam "Metropolis". Osobiście mnie zachwycił i to właśnie po nim zaczęłam szukać innych niemych produkcji.

ocenił(a) film na 8

Dziękuję ci za podrzucenie mi propozycji obejrzenia tego filmu :), na pewno niebawem postaram się go znaleźć. Jak już go obejrzę to podzielę się wrażeniami

użytkownik usunięty
Kot25

Oczywiście czekam z niecierpliwością. Jestem ciekawa, czy tylko na mnie zrobił takie wrażenie, bo ja akurat siedziałam przez ponad 2 godziny jak zaczarowana :)

ocenił(a) film na 8
Kot25

w sumie miałam podobnie, trochę niepewnie podeszłam do filmu, w ogóle strasznie długo się zbierałam.
ale końcem końców, bardzo, bardzo mile się zaskoczyłam (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones