PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659803}
5,6 83 686
ocen
5,6 10 1 83686
3,1 14
ocen krytyków
Assassin's Creed
powrót do forum filmu Assassin's Creed

Aby oddać prawdziwe piękno gry, Kurzel powinien dodać kilka filmowych bugów. Wyobraźcie sobie: idzie Fassbender ulicą, a na drugim planie widać zatopionego do połowy w chodniku statystę, który macha łapami i próbuje się wydostać.
Albo: trwa walka i nagle słychać nie wiadomo skąd głośne i donośne "proszę, tylko parę monet, jestem biedna, chora i głodna".
Co myślicie :D Co jeszcze byście dorzucili?

sc172

Z tą żebraczka to byłaby prawdziwa gratka i pokłon w stronę fanów gry ;) Jednak bardziej pasowałby tu grajek z mandoliną, bo akcja filmu będzie się toczyć kilka stuleci po czasach Altaira.

Anna_Sandstorm

ewentualnie megakombo, czyli i żebraczka i grajek - to by dopiero była radość na sali :D

sc172

Kombo to by było gdyby jeszcze połączyć z nimi pijaka i upośledzonego. I żeby jeszcze rzucali kamieniami jak będzie się wspinać na budynek.

ocenił(a) film na 4
Gh0st

i dzieci z trójki

Gh0st

To może upośledzona, pijana, grająca na mandolinie żebraczka z trójką dzieci rzucającymi kamieniami?

ocenił(a) film na 6
sc172


A ja bym nie dał nic z tego co wypisaliście bo to by był badziew jakbym grał a nie oglądał :)

sc172

Jednak nic nie przebije tych gówniarzy z trójki co plączą się pod nogami i wołają "Hłe! Hłe! Hłe!"

sc172

Powinni dodać to: http://www.extremetech.com/wp-content/uploads/2014/11/AssCreed-Bug.jpeg

SzalonyGoblin

Podobno trailer miał być w marcu?

SzalonyGoblin

haha, przepiękne, po prostu ideał!
swoją drogą - są chętni żeby ponaciskać polskiego dystrybutora żeby łaskawie wypuścił film wcześniej? bo styczeń to jakaś kpina... chyba boją się gwiezdnych wojen.

ocenił(a) film na 7
sc172

Do dziś jak instaluję gierę, przypominają mi się wszystkie smaczki z polskiego dubbingu:
"Bądźcie czujni przyjaciele! Szejtan kryje się wszędzie!"
"Proszę, nie możecie mi pomóc?! Jestem biedna, chora i głodna!"
"Co się dzieje? Przed czym ucieka ten głupiec?"
"Zrobi sobie krzywdę, a ja mu wtedy nie pomogę!"
"Dziwne, nigdy czegoś takiego nie widziałem."
"Nie ma chyba powodu do takiego zachowania."
"Zaraza na Saladyna! Zaraza na jego lud! W pokoju przybyliśmy do Ziemi Świętej!"

mac1991seth

I moje ulubione - "To zaiste ciężkie czasy..."

mac1991seth

kurde, zapłacę miliony żeby usłyszeć jak Fassbender mówi "requiescat in pace"!

ocenił(a) film na 7
sc172

I w jednej sekundzie miliony wspomnień Ezio przed oczami </3

sc172

nie zapłacisz

użytkownik usunięty
mac1991seth

Dlatego ja tłukłam te żebraczki :D:D:D

ocenił(a) film na 7

Ja zawsze tłukłem tych co mieli wyprany mózg. Dranie kilka razy mi schrzanili misję, bo mnie popchnęli jak straże był zaalarmowane. Żebraczkę raz obiłem, bo (najwyraźniej) od czasu do czasu żebracy rzucają kamieniami jak się wspinasz.

użytkownik usunięty
mac1991seth

Robiłam to samo z tymi co mieli wyprane mózgi D:D:D Najlepiej jak te żebraczki zaczęły później wydzierać się ON CHCE MNIE ZABIĆ !!!!

ocenił(a) film na 4
mac1991seth

"Zrobi sobie krzywdę, a ja mu wtedy nie pomogę!"
"Dziwne, nigdy czegoś takiego nie widziałem."
"Nie ma chyba powodu do takiego zachowania."
To moje 3 ulubione teksty z tej gry. Uwielbiam te głupie komentarze przechodniów. Gdyby w filmie coś takiego dali, to bym zgubiła popcorn ze śmiechu.

ocenił(a) film na 7
muppet90

Może się okazać, że filmowy Animus będzie zbyt dopracowany jak na standardy, do których przywykli gracze. Na przykład wybrakowane tłumaczenia. Chociaż zawsze dziwiło mnie, że Animus wszystkie 10 razy pod rząd nie potrafi przetłumaczyć "cazzo", "bene" i "Roma".

mac1991seth

Uśmiałam się! To są tak łatwo wpadające teksty i dodają smaczku tej grze :D
Jeszcze przypomniało mi się kilka frazesów:
"Pożoga wojny trawi nasz kraj, a tysiące istnień poświęcane są w jego obronie."
"Zapłacisz za to głową!"
"Przeklęty, przeklęty król chrześcijan i przeklęta jego armia niewiernych! Występują przeciw woli Boga i muszą za to zapłacić!"
"Nędzny heretyku!"
"Nie proszę nie odchodźcie, to tylko parę monet!"

sc172

Jeszcze powinni opytamlizacje spartolić :D

Jakub_K_filmweb

koniecznie lagi przy npcach!

sc172

Spadki fpsw

ocenił(a) film na 7
Waginny_Aborto

Mówisz - masz

sc172

100 metrów w dół z najwyższego kościoła w mieście i lądowanie na kupce siana leżącej na chodniku. :D

sc172

Niekonsekwencja! Piszesz "Kurzel powinien dodać kilka filmowych bugów" po czym proponujesz bugi kojarzone z grami! :P Ja proponuję de facto bugi filmowe:

- wchodzące w kadr mikrofony
- kamerzysta odbijający się w lustrze
- zielony kontur wokół postaci w scenach kręconych na greenscreenie
- elementy odzieży i wyposażenia typu kolczyki znikające pomiędzy ujęciami
- brak albo przesadzenie efektów dźwiękowych, typu ktoś uderza w ciszy pięścią w stół, ale już włożenie ręki do kieszeni brzmi niczym szum autostrady

rozkminator

Na pewno będzie tego trochę, kwestia czasu jak powstanie film w jakimś "Na gałęzi" ;)

ocenił(a) film na 4
sc172

Ja bym dorzucił artefakty z umierającej karty graficznej - tak wspominam moje granie w 1ego AC ;)

ocenił(a) film na 6
sc172

Oczekuję gościa bez skóry na twarzy z Unity :)

ocenił(a) film na 7
sc172

Ja sobie wyobrażam inną scenę:
Aguilar ucieka przed goniącą go hordą po centrum miasta. Biega między budynkami, zakręca w boczne uliczki, i nagle podczas biegu niespodziewanie skręca w bok i wspina się na budynek. Po jednej sekundzie wspinaczki schodzi i biegnie dalej.

mejki

To horda też tam będzie ???

http://www.aspectofthehare.net/wp-content/uploads/2015/04/1365052.jpg

ocenił(a) film na 6
mejki

You made my day bro, w punkt.

użytkownik usunięty
sc172

I przy każdej ucieczce, Access the Animus :D

użytkownik usunięty
sc172

Rozbawiłaś mnie :D:D:D

mój znajomy stwierdził jeszcze, że trzeba będzie kupić DLC żeby w ogóle obejrzeć film

użytkownik usunięty
sc172

Może będzie też desynchronizacja postaci jak nie trafi w kupkę z siankiem ??? Mam nadzieję, że nie trzeba będzie wykupywać Patch ;-)

sc172

Hahaha, poprawiłaś mi dzień!

sc172

Nie zapomnijcie o kamuflażu! Główny bohater uciekając skręca, znika na kilka sekund z pola widzenia wroga, siada na ławeczce obok obcych ludzi i nagle staje się kompletnie niewidoczny ; D I wcale nie wyróżnia się z tłumu jako jedyny łażąc w kapturze i z bronią xD

Limonka138

Oj tam siada, wystarczy, że stanie między rozmawiającymi ludźmi i pełen kamuflaż xD I nie ważne, że właśnie ma kaptur, broń i kompletnie do grupki gadających nie pasuje. Ba! Grupka też go przyjmuje jak swojego, zamiast pogonić xD
Albo jak w Black Flag, otoczy się panienkami, bo przecież koleś wokół którego pląsają dziewoje lekkich obyczajów jest taki niewidoczny xDD

użytkownik usunięty
sc172

Po śmierci głównego bohatera: ragdoll taki, że łeb jest między nogami.

sc172

Oczywiście nie można zapominać o bezkresnej białej przestrzeni w której znajduje się bohater podczas wczytywania animusa. Ten moment w którym z nudów biegamy w kółko i nie wiemy co ze sobą zrobić- bez tego nie ma Assassins's Creed ;)

Gannicus_2

jak, to to nawet tego nie ma... chyba jednak odpuszcześ sobie film :P

sc172

Wtopiony w tłum asasyn zbliża się do celu, ukryte ostrze w pogotowiu..i nagle drogę zachodzi mu natrętny uliczny trubadur.
W końcowej scenie wśród przodków mogli by pokazać się sam Altair i Ezzio Auditore. Mogli by wrzucić chociaż jeden utwór z AssCr II Jespera Kyda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sc172

No cóż - ja w gry przed seansem nie grałem. I niestety - jak dla mnie jest to jedna z naprawdę słabych ekranizacji od jakiegoś czasu. Dlaczego? No więc już wyjaśniam. Widz nie obyty z komputerową serią o Asasynach nie zrozumie z tego filmu za wiele. Twórcy innych ekranizacji, jak np. "Max Payne" czy "Silent Hill" starali się pójść na kompromis, by film był zrozumiany i przez graczy jarających się daną serią i dla laików, którzy wybrali się na seans. W filmowym "Assassin's Creed" całkowicie pominięto tych drugich. Tutaj ktoś kogoś zabija, tutaj maszyna do odtwarzania umysłów ludzi nieżyjących od 500 lat, gdzieś indziej retrospekcje historyczne (swoją drogą - bardzo ładnie i dynamicznie zrealizowane), potem wyjaśnia się że to chodzi o poszukiwania owocu poznania dobra i zła a także konflikt templariuszy z asasynami, ale to wszystko ginie gdzieś w natłoku efektów specjalnych i miejscami pretensjonalnych dialogów. Ogółem mówiąc - lekka kiszka.

ocenił(a) film na 5
drill90

Przeczytałeś tylko tytuł tematu, prawda?...

ocenił(a) film na 7
sc172

Czekałem na film z Ezio Auditore no ale i tak się nie zawiodłem

ocenił(a) film na 3
sc172

XD albo że same oczy zostają na ekranie

ocenił(a) film na 3
sc172

same gałki oczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones