PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 588
ocen
7,3 10 1 228588
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Mistrzowki dubbing !!

ocenił(a) film na 8

Oglądałem po raz pierwszy ten film kilka ładnych lat temu w wersji oryginalnej z napisami i nie pamiętam zbytnio uśmiechu na mej twarzy. Zazwyczaj cholernie drażni mnie dubbing w filmach, ale w tym przypadku to mistrzostwo świata !! :) :)
Ile razy bym tego filmu nie oglądał, nie potrafię przestać się śmiać i zawsze odnajduje nowy tekst, który nie bawił mnie jeszcze przy wcześniejszym oglądaniu.
Czarek Pazura przechodzi w tym filmie sam siebie !! Nawet ruch ust jego bohatera jest genialnie dopasowany do jego słów :) Tak szczerze to ratuje on całość, gdyż zarówno Wiktor Zborowski jak i zwłaszcza Mieczysław Morański jako głosy głównych bohaterów wypadają baaaaardzo przeciętnie.
Sam film także jest słaby i jako fana komiksów o Asterixie mnie troszkę rani, ale rodzime tłumaczenie rzuca w cień wszystkie minusy...
Pierwszy raz oceniam film tak wysoko ze względu na sam dubbing heh :)

ocenił(a) film na 6
biegano

Fakt, dzis ogladalem na Ale kino! wersje francuska z napisami i bylo jeszcze mniej zabawnie niz z dubbingiem. Niemniej film ogolnie jest bardzo slaby i zgadzam sie, ze nie umywa sie nawet do komiksow czy starych kreskowek z AiO.

ocenił(a) film na 8
biegano

popieram, to jest pierwszy nie animowany film w którym polski dubbing nie kompromituje a wręcz pasuje. Ogólnie jestem przeciwnikiem dubbingu w filmach nie animowanych, jednak wyjątek potwierdza regułę :D

ocenił(a) film na 8
misiek_374

W filmach typu bajka mnie nie przeszkadza, o ile oczywiście jest na poziomie tego z Asterixa

ocenił(a) film na 10
misiek_374

czy ktoś poleci film z równie dobrym jak tutaj dubbingiem?

ocenił(a) film na 8
myshol

komadia ,,RRrrr'' ma też niezły dubbing

ocenił(a) film na 10
misiek_374

oczywiście widziałem i znam na pamięć :) ale ciągle chcę więcej :]

myshol

But Manitu?

ocenił(a) film na 10
Qwertyna71

też znam na pamięć! :) pewnie również ze względu na dubbing :) ale dobry kierunek!!!!! :)
no i motyw z krzesłem wojennym, cudo! hehe :)

ocenił(a) film na 9
myshol

A może kolejną część Asterix na olimpiadzie :) Szału jak dla mnie nie ma , chociaz tej wersji jestem naprawde wielką fanka, ale uważam, że Szyc poradził sobie całkiem nieźle w roli Brutusa :)

ocenił(a) film na 10
alhaja86

dziękuje, już sprawdzam ;)

ocenił(a) film na 9
biegano

Też oceniłam go bardzo wysoko własnie z względu na dubbing :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones