PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32525}

Asterix kontra Cezar

Astérix et la surprise de César
7,3 26 311
ocen
7,3 10 1 26311
7,7 3
oceny krytyków
Asterix kontra Cezar
powrót do forum filmu Asterix kontra Cezar

Czy ktos z Was pamięta, że ten film kiedyś był emitowany w TVP, ale z innym dubbingiem? Asteriksowi głosu użyczył Gargamel (!), który wypadł na prawdę dobrze w tej roli. Rewelacyjny natomiast był pan od Obeliksa, ten "tępy" i trochę nieobecny głos był super!

Polecam tę wersję, jest duuuuużo smieszniejsza od obecnej, zarty są przednie "gdzie znajduje sie informacja? - nie wiem, zapytaj w informacji", aktorzy wczuwaja się rewelacyjnie. Jednym słowem bajer i najlepsza część Asteriksa (zaraz potem są Brytyjczycy i 12 Prac).

ocenił(a) film na 10
snajperx

tez mi bardzo zalezy na tej sciezce audio moj mail to lider19@tlen.pl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ukyo

Witam, tu Ukyo. :)

Znalazłam kasetę VHS z tym filmem! NIE WIEM w jakim jest stanie, być moze w ogóle nie zyje (bo video od lat już nie działa), ale zobaczę co da się zrobic. Trzeba odzyskać tę rewelacyjną wersję.
W tym tygodniu oddam ja w ręce człowieka, który być może przegra film na cd. :x

A pamietacie?
"Nie wiesz, idioto że nie atakujemy nigdy więcej niż dziesieciu Galów na raz?..."
(po łomocie)
"Dobrze powiedziałem: idiota."

_Banshee_

i co? udało się?

_Banshee_

Jakiekolwiek postępy w tej sprawie? Czy dalej w martwym punkcie jesteśmy?

bartosz_skop

Mam ten film. Piszcie na mejl: manfredo33@interia,pl

ocenił(a) film na 7
_Banshee_

A masz może starą wersję dubbingu od dwunastu prac Asterixa, dubbing z 1979 roku, bo to był bardzo świetny dubbing, w roli Asterixa Mieczysław Gajda (smerf Ważniak) a Obeliksa Czesław Mroczek (Panoramiks z niespodzianki dla Cezara) a jeśli nie to nie wiesz gdzie można go znaleźć?

ocenił(a) film na 7
Ukyo

Dzisiaj ten film lecial na TV Puls i zastanawiam sie, jaka to byla wersja, czy ze starym dubbingiem czy nowym. Piosenka byla nieprzetlumaczona, tytul przelozono jako "Asterix kontra Cezar", ale dialogi zgadzaja sie z przytoczonymi w postach wyzej.

ocenił(a) film na 7
DarthDream

Najpewniej nowsza.
Starej nigdy nie widziałem (mam 16 lat), wiem za to, że w nowej nie przetłumaczono piosenki, a wersja ta zatytułowana była właśnie ,,Asterix kontra Cezar".
Dialogi pasują zaś do przytoczonych, zresztą moim zdaniem mało prawdopodobne, by stacja taka jak Puls puściła starą wersję dubbingu...

ocenił(a) film na 10
Ukyo

Wersja której szukasz
http://upload.torrenty.org/torrent/785610

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones