film

Atak meteorytów

Meteor Storm
2010
1h 30m
3,5 1 105
ocen
3,5 10 1 1105
Mieszkańcy San Francisco planują oglądać deszcz meteorytów. Gdy nad miasto spadają pozostałości meteoroidu, młoda astronom wraz z byłym mężem próbuje zapobiec zagładzie. Zobacz pełny opis
Atak meteorytów zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Mieszkańcy San Francisco szykują się do podziwiania deszczu meteorytów. Według zapewnień ekspertów ma to być piękne lecz niegroźne zjawisko. Coś jednak idzie nie tak i kilka meteorytów przechodzi przez atmosferę bombardując miasto. Jak się okazuje, to dopiero początek problemów.

studio
Syfy (przedstawia) / Unity Pictures
tytuł oryg.
Meteor Storm
inne tytuły
Pomimo że akcja filmu rozgrywa się w San Francisco, w pewnym momencie w tle widać przejeżdżający autobus z oznaczeniami Vancouver.
W scenie startu rakiety, która miała przedstawiać amerykański pocisk balistyczny o zasięgu międzykontynentalnym, tak naprawdę widoczna jest rosyjska rakieta nośna Soyuz.
Pomimo powszechnego przekonania, meteory po upadku na Ziemię nie są gorące. Energia cieplna powstała wskutek wejścia w atmosferę powoduje oderwanie zewnętrznych rozgrzanych elementów obiektu, pozostawiając jego rdzeń w temperaturze, jaką posiadał w przestrzeni kosmicznej. Spadający meteor przebywa w atmosferze mniej niż 30 sekund, co nie wystarczyłoby do całkowitego podgrzania go, zatem dotknięcie kosmicznej skały powinno wywołać odmrożenie, nie zaś oparzenie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wszystko poniżej krytyki!

Hmm...

ocenił(a) film na 2

Czasami są słabe filmy, bo po prostu coś nie wyszło... Tutaj zapomniano na czym opierają się filmy katastroficzny, czyli na niesamowitych efektach specjalnych... Ten film może nawet miałby znośną fabułę, ale te efekty, te niektóre ujęcia bolą i to bardzo. Rażą oczy i zmuszają do zastanowienia, czy robimy film by go...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Wielkie dno...

Wielkie dno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones