PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559650}

Atak meteorytów

Meteor Storm
3,5 1 106
ocen
3,5 10 1 1106
Atak meteorytów
powrót do forum filmu Atak meteorytów

popłuczyny

ocenił(a) film na 2

większość filmu przypomina pompowanie dziurawej dętki....
efekty z łaską, fabuła i wątki klasycznie infantylne.
obejrzałem by móc o czystym sumieniu usunąć z dysku :-]

niewasko

Dokładnie to samo odczucie mam. Może na początku pierwsza fala meteorów zapowiadała coś fajnego ale potem, zero napięcia, zero akcji. A efekty na moście, hmmm.... chyba w Power Rangers były lepsze. Powiem tak, wiadomo że filmy katastroficzne zazwyczaj wypadają tak sobie ale nawet 10,5 W skali Richtera trzymało bardziej w napięciu niż to dzieło.

ocenił(a) film na 4
niewasko

Eee tam, filmu "Czarna Dziura" od tego reżysera nie widzieliście. To jest dopiero gniot! "Meteor Storm" wypada przy nim całkiem logicznie. Ja obejrzałem nawet bez nudzenia się. Fakt, to wciąż filmy klasy B ale zapewniam, jest mnóstwo gorszych filmów.
Co do efektów na moście, to racja - są genialne. Aż przewijałem kilka razy, żeby się w pełni nimi nacieszyć.

FTW

Meteor Storm nie oglądałam za to widziałam czarną dziurę:D Od tego filmu chyba są gorsze tylko filmy pana Uwe:D

ocenił(a) film na 6
niewasko

Jak dla mnie sam film wcale nie był taki tragiczny, co prawda efekty specjalne bardzo popsuły jego odbiór, do tego temat oblatany, zakończenie przewidywalne ale z drugiej strony, jakoś się specjalnie nie nudziłem, ot taka prosta niewymagająca rozrywka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones