PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772805}
5,9 40 433
oceny
5,9 10 1 40433
6,9 42
oceny krytyków
Atak paniki
powrót do forum filmu Atak paniki

Porażka.

ocenił(a) film na 2

Byłem na sylwestrowym seansie, na którym leciał ten film. W mojej ocenie kiepski, miał być śmieszny, ale mu nie wyszło. Szkoda czasu na niego. Nie polecam ;)
W porównaniu do eksterminatora to jakiś żart ;)

Mr_Hot

Też byłam i Eksterminator w porównaniu z tym filmem był dla mnie strasznie słaby. Ale przyznam, że sala kinowa śmiała sie głównie na extermintorze właśnie. Także jak zwykle dochodzę do tego samego wniosku: bawi nas typowy polski humor, którego w "Gotowych na wszystko" było dużo, więc film trafił w punkt. Czarny humor w "Ataku Paniki", który trafia w mój, jest najwyraźniej strzałem w kolano jeśli chodzi o standardowa polska publiczność. Zresztą po seansie wychodząc z sali słyszałam komentarze "Chyba nie zrozumieliśmy tgo filmu" więc... to nie był typ komedii, który odpowiada większości, na pewno.

ocenił(a) film na 8
atttka

Dokładnie jak wyżej!

ocenił(a) film na 4
atttka

Uwielbiam czarny humor, ale tutaj go tak na chama chcieli wcisnąć, że wyszło mega sztucznie. Zaśmiałem się może z raz. Beznadziejny scenariusz.

Mr_Hot

Nie jest to najgorszy film ale co najwyżej średni. W porównaniu z "dzikimi historiami" jest słaby, jakby napisany pod schemat.
Zestawy filmów na maratonie były takie że jak jeden film wydawał się być ok to drugi już niekoniecznie ;)

ocenił(a) film na 2
qqq111

Dlatego na ostatni film zmieniłem sale na dramaty i nie żałuję. Pełnia życia okazał się genialny ;)

ocenił(a) film na 3
qqq111



No nie ukrywam, że też po tych k... wszystkich achach i ochach spodziewałem się czegoś lepszego

ocenił(a) film na 3
Mr_Hot

Ja się z Tobą zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones