PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335858}
7,3 629
ocen
7,3 10 1 629
Athadu Poszukiwany
powrót do forum filmu Athadu - Poszukiwany

Okropnie sztuczne sekwencje akcj, aktorstwa (szczegolnie glowny bohater gra, jakby nie mial pojecia o aktorstwie) i nie pasujace do niczego wstawki taneczno-spiewane. Film niestety nie pokazuje niczego, co mogloby zainteresowac. Szkoda, ze wiekszosc uwaza inaczej, bo ja tego zrozumiec nie potrafie. Film wylaczylem (az) po 45 minutach...
Polecam tylko zagozalym fanom bollywodzkiego kina.

ocenił(a) film na 10
tomie_2

To nie jest Bollywood!

ocenił(a) film na 3
tajnyagent016

Dla mnie sie niczym nie rozni. Az takim znawca nie jestem.

ocenił(a) film na 10
tomie_2

To tak jakbyś powiedział,że kino polskie niczym nie różni się od rosyjskiego.Przecież oba narody to Słowianie.

ocenił(a) film na 3
tajnyagent016

Ale oglada sie jak Bollywood ;) A polskie kino od rosyjskiego faktycznie niczym sie nie rozni - oba sa kiepskie :)

ocenił(a) film na 10
tomie_2

No przecież nie wszyscy muszą lubić to samo. Tobie nie spodobał się Athadu, a mnie na przykład Avatar. Każdy ma inne upodobania i tyle.

Athadu to rzeczywiście film dla wielbicieli tego typu kina. Nie każdy się odnajduje w konwencji kina tolly- czy bollywood. Wstawki "taneczno- śpiewane" mogą zachwycać lub irytować. Widocznie film nie dla Ciebie, za to zdecydowanie dla mnie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
stara_ciotka_lulu

Ja rowniez pozdrawiam i dziekuje za wypowiedz. Niestety, to kino jest dla mnie zenujace. Mam zupelnie inne upodobania, to fakt :)

tomie_2

Jak ktoś nie odróżnia kina polskiego od rosyjskiego to jak mógłby odróżnić Bollywood od kina telugu. To tak jakby nie odróżniać Rosjanina i Polaka, Ariów i Drawidów, i ciekawe czego jeszcze.
A myszkę Miki od Hansa Klossa odróżniasz?

ocenił(a) film na 3
RatnaDevi

szkoda mi nawet slow na ta zaczepke :/ Dlatego zignoruje najlepiej :/

tomie_2

każde kino jest dobre, ale i każde ma swoje wady i zalety, kino indyjskie w żaden sposób nie odstaje od tej oklepanej formułki, fakt, dla zupełnie zielonego w tym temacie może nie być różnicy między Tollywood a Bollywood, cóż...
co do filmu: jestem wielką fanką kinematografii indyjskiej, ale Athadu jak dla mnie jest kompletną klapą, nie znalazłam w tym filmie nic, co by do siebie jakkolwiek pasowało, na siłę wcisnęli ten wątek romantyczny
poza scenami akcji ten film jest... potwornie nudny

ocenił(a) film na 3
Asooran

tak, akurat wlasnie sie z Toba zgadzam i tym samym podpisuje pod ta wypowiedzia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones