PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580801}

Atlas chmur

Cloud Atlas
7,1 182 740
ocen
7,1 10 1 182740
5,4 25
ocen krytyków
Atlas chmur
powrót do forum filmu Atlas chmur

I tak na prawdę reszta to tylko dodatki. Ludzie żyjcie i bądźcie w porządku wobec siebie i wpływajcie na świat pozytywnie. Tego wam życzę z całego serca;)

ocenił(a) film na 8
K_96

Zgiń cwelu !

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

wcale tak nie myślę ale wydało mi się śmieszne jakby pod twoim postem była tak odpowiedź :-D

BartasBartas

Całkiem serio powiem, że to było śmieszne. ;)

ocenił(a) film na 10
BartasBartas

hahaha jebnij sie w czoło łokciem

ocenił(a) film na 8
K_96

No to widzę że faktycznie z całego serca nam życzysz żebyśmy byli dla siebie w porządku i wpływali pozytywnie na świat.
Przesłanie filmu na długo u ciebie nie zagościło

ocenił(a) film na 10
BartasBartas

Żartem na żart chciałem odpowiedzieć ale widzę na poważnie to przyjąłeś więc chyba i na poważnie wysłałeś wcześniejsze "zgiń cwelu". Wiec powiem wprost czasem żeby zacząć żyć na prawdę i być wobec siebie w porządku trzeba się jebnąć mocno w czoło tak żeby bolało i żeby człowiek oprzytomniał. A jednym ze znaków zwiastujących takie powinności jest kiedy się pisze innemu "zgiń cwelu". Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
K_96

Niestety kolego, próbujesz wybrnąć ale zamiast przyznać się do tego że cie poniosły emocje brniesz w jakieś głupoty.
Ja dodałem post po czym po 30 sekundach sprostowałem że nie traktuj tego personalnie po prostu zlepek twojego 1 posta i takiego jakiego napisałem ja w odpowiedzi wydał mi się śmieszny. Od razu zaznaczyłem że napisałem nie do ciebie tylko w kontekście wydało mi się to śmieszne.
Ty natomiast jak zwykły prostak chciałeś mnie obrazić i teraz jakieś marne tłumaczenia "żartem na żart" czy "czasem trzeba się jebnąć w czoło". Daj spokój jesteś burak a szerzysz jakieś górnolotne idee.
Nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
BartasBartas

no nie traktuje tego personalnie choć nie powiem żeby mnie to jakoś rozbawiło a ja w riposcie napisałem "hahaha jebnij sie w czoło łokciem" to że nie dodałem emotikonki to mogłeś nie zrozumieć fakt. Próbujesz mnie zmusić żebym sie przyznał że się spiąłem kiedy się nie spiąłem? heh ziomuś ochłon bo sam jestes spięty ;) Skad to wiem? "Daj spokój jesteś burak a szerzysz jakieś górnolotne idee". i jeszcze "Nie pozdrawiam" uuuu zły dzień kolego typowo hehe. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones