PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 079
ocen
6,6 10 1 65079
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

:)

ocenił(a) film na 8

idealny dla miłosników motoryzacji . pomimo,że animowany to myślę że każdy znajdzie coś dla siebie . coś jak "szybcy i wściekli" w wersji animowanej . ;)
nie wiem właściwie czy jedynka czy dwójka lepsza . bajka zdecydowanie idealna jak dla mnie . :33 . z niecierpliowścią czekam na 3 . ;33

Monika_981

Najbardziej podobała mi się scena, gdy Złomek jechał na wstecznym z tą bombą a Zygzak go gonił :)

ocenił(a) film na 8
gennie85

a oczywiście wszyscy oglądaliście to dzisiaj na HBO ^^
Nie no filmik fajny, można się pośmiać . Bynajmniej się nie nudziłem ! 8/10

ocenił(a) film na 9
Monika_981

mocne 8/10 film naprawdę fajny, początkowa scena z platformą robi wrażenie, muzyka super. genialnie pokazane lokacje, Japonia wymiata. naprawdę odwalili kawał dobrej roboty, ten włoch przechodzi samego siebie za sprawą dubbingu. dziecko synek ogląda bajkę z otworzoną buzią na oścież a ja obok niego:) również czekam na kolejne części bo historia, animacja, bohaterowie, muzyka, intryga- wszystko to składa się na naprawdę dobre kino dla całej rodziny

a co tam 9/10 film dla mnie rewelacyjny

ocenił(a) film na 10
llubellak

dla mnie film po prostu super ;-) i bardzo bym chcial kontynuacji ale chyba sie nie zapowiada na to ;/ jakies Planes Disney'a ma wyjsc zamiast aut ;/

ocenił(a) film na 10
llubellak

Zgadzam się: intryga wraków była świetna :).

ocenił(a) film na 10
Monika_981

Zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones