PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 019
ocen
6,6 10 1 65019
5,6 13
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Inny ale dobry

ocenił(a) film na 7

Każdy kto szedł na kontynuację "Aut" spodziewając się wyłącznie ciągu dalszego sielankowej atmosfery Chłodnicy Górskiej zapewne mocno się rozczarował.
Film jest zupełnie "z innej baczki", główną rolę odgrywają zupełnie nowe postacie, mało jest Zygzaka, dużo Złomka...
Mnie też to rozczarowało. Ale film NIE JEST ZŁY. Po prostu to nie jest kontynuacja "Aut" a nowy film oparty na starym pomyśle. Tu główną rolę gra Złomek, a starzy znajomi z 1 części się mało liczą. Jednak film zaciekawia, jest fantastycznie zrobiony, zakończenia nie przewidziałam. ;)

Czy jestem rozczarowana? Może trochę. Ale jakby nie patrzeć na film przez pryzmat generalnie innej, pierwszej części, to film jest fajny. :) Bardziej "męski" co prawda, bo dużo tu samochodów, wyścigów etc. ale nie żałuję że go obejrzałam.

ocenił(a) film na 7
tenebris69

Zgadzam się z przedmówczynią w 100%. Pierwsza część była lepsza, ale gdyby nie to że 2 stoi w jej cieniu również by mi się podobało. Ostrzeżenie! W kinie średnia wzrostu to 1.40. :DD

ocenił(a) film na 10
tenebris69

Film jest świetny. Właśnie dlatego że jest inny jest taki genialny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones