PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 169
ocen
6,6 10 1 65169
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Koszmarny knot

użytkownik usunięty

Gorsze niz czesc pierwsza, a to osiagniecie. I to nie jest BAJKA, to zwykla NA-PIER-DA-LAN-KA (innego okreslenia nie mam).

ocenił(a) film na 6

a możesz uzasadnić? Bo nie rozumiem jak można narzekac na film bez powodu.

użytkownik usunięty
Pink_Phink

Niczego nie musze uzasadniac jakims anonimowym nickom. Nie pasuje Ci moja opinia? Trudno, bedziesz musial jakos to przezyc.

ocenił(a) film na 6

Raz, jestem dziewczyną, dwa, twój nick też jest anonimowy, trzy, jeśli narzekasz na coś bez powodu to radzę coś z sobą zrobić, cztery, twoja opinia mi wisi, staram się tylko likwidować ignorancję w internecie. Coś jeszcze?

ocenił(a) film na 6
Pink_Phink

No i chyba nie postujemy z nickami, tylko z internautami, prawda? Przynajmniej ja, nie wiem, jak ty.

użytkownik usunięty
Pink_Phink

Skoro Ci "wisi" to co sie odzywasz. Nie jestes ani moderatorem ani krynica madrosci wiec zajmij sie swoimi sprawami.

Ciezko tu mowic o opinii...Dla mnie opinia jest wtedy, gdy poda się wady i zalety, po czym wystawi ocene. Rozwalaja mnie takie komentarze i uwazam, ze powinny byc usuwane, bo nic nie wnosza, sa tylko kaprysem. Gdybym mial sie sugerowac Twoja opinia, to nie wiedzialbym, czy film obejrzec, czy nie, chyba ze do Ciebie przemawiaja komentarze typu "fajny", "dobry film, polecam", "totalny gniot" itd. (jestem ciekaw, czy jak kupujesz jakis sprzet, to takie teksty wystarczaja bys podjal odpowiednia decyzje w wyborze...). Wiec sie nie spinaj, bo odpowiedz "Nie pasuje Ci moja opinia? Trudno, bedziesz musial jakos to przezyc." jest na bardzo niskim poziomie. Forum dyskusyjne sluzy do wyrazania zdan, a nie do monologow. Dlatego @Pink_Phink ma sluszna racje.

ocenił(a) film na 6
zelltm

Dziękuję za poparcie. Co do autora: odzywam się by pomóc moderatorom.

Pink_Phink

Głupi bachor i tyle, za dużo już miał do czytania i mu się argumenty skończyły, czyli typowy internetowy troll napisał ten temat.
Co do filmu, to ja jestem bardzo zadowolony i nie żałuję ani złotówki wydanej na jego obejrzenie ;D
Nie chce mi się teraz rozpisywać co mi się w nim podobało, ale nie dlatego, że zasób słownictwa mam mały, tylko mi się zwyczajnie nie chce :D

Polecam obejrzeć!

Olejro

Galnospoke - masz rację nie ma potrzeby rozwijania pewnych opinii. Powstają wtedy zbyt długie teksty których nie za bardzo chce mi się czytać. Też uważam , że z tej już serii zrobili jakąś totalna młóckę-bieganinę, za dużo wszystkiego powoduje przesyt. Film zdecydowanie jednorazowy.

ocenił(a) film na 10
Olejro

Zgadzam się z Tobą.

ocenił(a) film na 7
Pink_Phink

wlasnie przez takich balwanow przewrazliwionych ten film ma tak niska ocene.
Ogolnie film jest baaaardzo dobry, moze sie nie podobac tylko dzieciom wychowanym na teletubisiach, co potwierdza autor.
pozdrawia Shanks :)

ocenił(a) film na 10

To nie jest jakaś strzelańka, ale bardzo mądry i ciekawy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones