PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 172
oceny
6,6 10 1 65172
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Nie dla dzieci

użytkownik usunięty

Dzieciaki w kinie były na przemian przerażone i znudzone. Film stanowczo nie dla dzieci poniżej 15 lat.

ocenił(a) film na 7

Może od razu dajmy 18+? Tak, i seanse najwcześniej o godzinie 23-to powinno zniechęcić wszystkie dzieciaki na wybranie się do kina;-) Już widzę te nagłówki na zagranicznych portalach: "Nowa animacja Pixara "Auta 2" zbyt straszna dla polskich dzieci!".

ocenił(a) film na 6
s_c_a_r

Zgadzam się, nie przesadzajmy.

ocenił(a) film na 10
s_c_a_r

Zgadzam się z Tobą. Wszyscy przesadzają i mówią jaki ten film jest zły, jakie brutalny.. o jeja, aż się popłakałem xD

Mijając wychodzących z kina też zauważyłem praktycznie same negatywne opinie - tylko skąd w takim razie tak wysoka opinia. Ale jak uważasz, że film nie dla dzieci poniżej lat 15 to dla kogo? Przecież 16- latkowie nie wybiorą się na coś takiego, bez przesady! Ja miałem z 12 lat jak oglądałem Terminatory, Rambo i inne filmy akcji, w których trupy padały i nie robiłem ceregieli ...

Przepraszam bardzo, ale mam 13 lat i potrafię oglądać przez trzy godziny film w kinie. Trochę przesadzasz. Gdybym nie była na części pierwszej, nie wiem, czy zwróciłabym uwagę na część drugą. Dlatego może przygotujmy dziecko do długiego seansu, zamiast potem narzekać?

przeraża mnie twoja inteligencja. + 15 lat?

Zgodziły bym się z ty że bajka jest dla dzieci w wieku 7+, chociażby patrząc że gra ma taki limit, ale jeśli dziecko nie boi się takich rzeczy które były ukazane w filmie Auta 2 to spokojnie można z nim się wybrać. Jeżeli potrafi odróżnić świat bajek od świata rzeczywistego to nie ma przeciwwskazań żeby iść z maluchem do kina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones