PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 136
ocen
6,6 10 1 65136
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

nie powinny powstawać. Auta 2 niestety do nich należą.

ocenił(a) film na 7
cloe4

nie podałeś żadnych argumentów, więc proszę o chociaż 5... mnie się spoko oglądało, choć czasem były i zapożyczenia z innych filmów oraz z jedynki, ale ogółem całkiem przyjemna kontynuacja :)

cloe4

To co powiesz o Autach 3?
http://uk.ign.com/articles/2014/03/18/disney-officially-announces-the-incredible s-2-and-cars-3-are-in-the-works
Auta 2 nie należą do lepszych animacji ostatnich lat, ale jeszcze jakoś da się je przełknąć (szczególnie z wyjątkowo w tym przypadku udanym dubbingiem). Dziwi mnie jednak, że Pixar chce kontynuować film, którego druga część jest ich (w ocenie społeczności i krytyków) najgorszą animacją.

użytkownik usunięty
cloe4

Rio 2, Madagaskar 3, Shrek 3 i po trochu Toy Story 3 nie powinny w ogóle powstać. Sukces pierwszej części gwarantuje sukces drugiej, której sukces wcale nie musi mieć cokolwiek wspólnego z jakością.

Zeby kontynuacje odniosly sukces musialy by o czyms byc a nie robia tylko dlatego, ze pierwsza część zarobiła kupe kasy ( chociaz moja corka bardzo lubi Madagaskar 3) :)

ocenił(a) film na 6

Nie zgodzę się jedynie z Toy Story 3. Według mnie to był świetny powrót do historii po wielu latach i nie czuć była odgrzewanego kotleta. Pokazali jak Andy dorósł i tak na prawdę nie była tam zbyt wielu schematów z poprzednich części. Ten sequel był wg mnie jednym z najlepszych jakie powstały

użytkownik usunięty
maladzonaga

Może nieco przesadziłem z krytyką TS3, ale jednak według mnie brakowało tam starego pixarowskiego rozmachu i kreatywności, co dawniej. Toy Story 3 to solidny i dobry film. Początkowo też uważałem to za rewelacyjny film. Cieszyłem się z Oscara i nominacji do najlepszego filmu (animacjom udało się to tylko 3 razy), jednak potem zobaczyłem narzekania internautów na to, że oscara nie dostała pierwsza część Jak Wytresować Smoka. Zrozumiałem, gdzie jest więcej muzyki, animacji, kreatywności, świata itd.

Teraz uważam, że TS3 po prostu miało zaszkodzić smokom w zdobyciu Oscara i dlatego zaklasyfikowałem jako "zbędny".

ocenił(a) film na 6

Cóż też uważam że HTTYD powinno dostać Oscara, jednak nie ujmuję TS3 za to, bo ni wina filmu że Akademia popełniła błąd

użytkownik usunięty
maladzonaga

Tylko Akademii?

ocenił(a) film na 6

A kogo innego?

użytkownik usunięty
maladzonaga

Akademia ma swój gust, jeśli chodzi o filmy animowane - Disney albo Pixar. W związku z tym niemal zawsze dają statuetkę filmom tych wytwórni. Dlatego jako obiektywniejsze nagrody uznaję Annie, które przyznały swoje statuetki obu częściom Jak Wytresować Smoka i Kung Fu Pandę.

PS. Jeśli mówimy o KFP, to może jutro albo za tydzień wybiorę się na trójkę. Zobaczymy, czy film spotkał ten los co sequeli Shreka, Madagaskaru albo Rio.

ocenił(a) film na 6

KFP już miała jeden sequel i był o dziwo na bardzo dobry poziomie. Ja dzisiaj planuję obejrzeć KFP 3

użytkownik usunięty
maladzonaga

Dałaś ocenę 7, więc film był w miarę dobry.

ocenił(a) film na 6

Dałeś*. Trójka była nawet dobra, mimo że strasznie schematyczna i nieoryginalna

użytkownik usunięty
maladzonaga

Ale i tak znacznie lepiej niż np. Shrek Trzeci.

ocenił(a) film na 6

Cała franczyza Shreka została brutalnie zgwałcona przez twórców. Polecieli na kasę a zapomnieli żeby zrobić przynajmniej dobry film.

użytkownik usunięty
maladzonaga

Wczoraj nareszcie oglądnąłem KFP 3 i... same dobre wieści. Łańcuch nieudanych sequeli został przerwany.

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się całkowicie

ocenił(a) film na 10
cloe4

Jak na moje to dobrze że druga część Aut powstała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones