PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 304
oceny
7,1 10 1 135304
6,6 20
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Film pod względem wykonania animacji , krajobrazu itp. fenomenalny ale znów jest o tym samym że przyjaźń i szacunek dla innych jest najważniejszy. TO JUŻ BYŁO! Tylko że teraz jest w nowym wydaniu , w postaci gadających aut. Film ładny i możliwe że wyróżniający się pod tym względem wśród animacji ale jak chodzi o przesłanie to już było ale co tam to przecież film głównie dla dzieciaków. Na uwagę zasługuje bardzo dobry polski dubbing. Przedewszystkim głos Pyrkosza,Kryszaka i Olbrychskiego chociaż Adamczyk też dobrze się spisał

Zecke23

jednak ten moral trzeba caly czas wpajac dziecią, bo sa wypaczone z sumienia i dobroci przez brutalne czasy.
jak dla dzieci moral nadaje się b dobrze
a mnie zachwycila animacja
majstersztyk

użytkownik usunięty
Zecke23

smieszny jestes koles ze swoimi zarzutami - pokaz mi jeden film ktory jest o tym o czym jeszcze zaden inny nie byl........

super film, nie jestem juz dzieckiem i bardzo mi sie spodobal, nie wiem jak sobie pyrkosz poradzil bo ogladalem w wersji oryginalnej i nie mozna nic zarzucic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones