PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395230}
5,5 2 213
ocen
5,5 10 1 2213
Autobus z lotniska
powrót do forum filmu Autobus z lotniska

Dotrwanie do końca to jedyna rzecz o której myślisz po 20 minutach tego
filmu.Film poraża głupotą głównych bohaterów,a absurdalność scen ewoluuje w
zastraszającym tempie.Reasumujące 100 minut męki aby dowiedzieć się że
chodzi o handel żywym towarem,na prawdę nie warto.

ocenił(a) film na 10
KAROLsas

ty jesteś kretyn i wdocznie ty jesteś absurdalny i mogę tak w nieskończoność tępy imbecylu idź oglądać Shreka pajacu a nie ambitniejsze kino.
See u DZIXXX ;]

ocenił(a) film na 3
agahub37

agahub37 ogarnij sie z tym ambitnym kinem!!!! nie dość ze film jest banalny do potęgi to jestes tak tepy ze nie zauważyles nawet kiedy "ambitne kino" przeradza sie w naciągany naplet wołowy, byle by pociągnac reszte filmu do konca .....szkoda gadac

może i ciekawy pomysł ale nic wiecej....3/10

ocenił(a) film na 2
WujekChu1ek

Film jest kiepski ale jak człowiek napisze swoje zdanie to trzeba od qrw wyzywać ?! Przykro mi ale nie każdy jest na tyle opanowany ,że potrafi to zignorować! i to nie znaczy ,że zachowuje się jak dziecko.Agahub37 Myśli ,że jak dziewczyna ma inne zdanie to ,że bedzie sobie po niej jechał ile wlezie.. chyba idiota co sie tu kłóci oglądal same gnioty skoro to coś nazywa 'ambitnym kinem' ...

ocenił(a) film na 3
EnATkA

EnATkA daj sobie spokój...poprostu niektórym ludziom nie da sie ot tak przetłumaczyć, że nie ma racji...jest definicja nawet na takich jak agahub37...są to hipokryci... nie bede udowadniał, ze ja mam racje. film jest chujowy, poprostu wyraziłem swoje zdanie bo tak czesto robie i nie obchodzi mnie, ze jakis tam agahub37 dał 10/10 z czym sie nie zgadzam ale mam wyjebane na to...pozdro Natalia...

ocenił(a) film na 3
WujekChu1ek

Sorry hipokryci porąbali mi się z egocentrykami...wiedziałem, że cos popierdoliłem:):):):):))

ocenił(a) film na 2
agahub37

No raczej bez komentarza.Na tak ,,ambitny tekst,, o tak ,,ambitnym dziele,,.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones