The Hitcher

1 godz. 23 min.
6,0 12 438
ocen
6,0 10 12438
2 573
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":216015,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hitcher-2007-216015/tv","text":"W TV"}]}

Jim (Zachary Knighton) i Grace (Sophia Bush) wyruszają w podróż. Ich droga wiedzie głównie przez tereny pustynne. W pewnym momencie, nocą, w strugach deszczu zatrzymuje ich autostopowicz (Sean Bean). Zabierają go ze sobą. Nie wiedzą jednak, iż w takim towarzystwie ta podróż nie może skończyć się dobrze.
Film jest klasycznym filmem drogi, która w amerykańskich produkcjach zawsze wiedzie na południe kraju, przez słabo zaludnione, bezkresne pustynie.

Magdalenka
opis użytkownika

Reżyserski debiut Dave'a Mayersa. Para młodych ludzi, Jim (Zachary Knighton) i Grace (Sophia Bush znana ze "Stay Alive"), wyruszają nad jezioro, aby chwilę odpocząć od zatłoczonego miasta i spotkać się z przyjaciółmi. W czasie drogi dopada ich ulewa, przez którą omal nie potrącają człowieka stojącego na drodze. Nieznajomy imieniem John Ryder (Sean Bean) prosi ich o podwiezienie do hotelu. Jim godząc się na to nie zdaje sobie sprawy z grożącego im niebezpieczeństwa... Remake filmowego hitu z 1986 roku, gdzie Rutger Hauer zagrał rolę tytułową.

ivoposhit
opis użytkownika

Remake głośnego filmu pod tym samym tytułem z Rutgerem Hauerem w roli głównej.
W deszczową noc, podczas jazdy przez pustynię Nowego Meksyku para studentów Jim Halsey i jego dziewczyna Grace Andrews (Zachary Knighton i Sophia Bush) zabierają do samochodu autostopowicza (Sean Bean). W trakcie jazdy nieznajomy grozi im nożem. W zamieszaniu udaje im się wyrzucić go z auta i odjechać. Następnego dnia zauważają go w samochodzie, którym podróżuje cała rodzina. Kilka godzin później Jim i Grace znajdują ów samochód na drodze. Wszyscy oprócz kierowcy nie żyją. Rozpoczyna się śmiertelna gra w kotka i myszkę z szalonym, psychopatycznym autostopowiczem.

opis dystrybutora dvd