PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38305}

Autostrada grozy

Highwaymen
5,9 2 403
oceny
5,9 10 1 2403
Autostrada grozy
powrót do forum filmu Autostrada grozy

Ludzie różne hobby mają. Jedni zbierają znaczki, inni przy pełnej prędkości zjeżdżają na pobocza, by kasować niewinne duszyczki płci pięknej. Mężowi jednego z trofeów to hobby zdecydowanie nie przypadło do gustu, więc urządził hobbyście z tyłka istną jesień średniowiecza. Oczywiście poszedł za to siedzieć, ale co zrobił to jego. A kolekcjonera rzeczywiście urządził po mistrzowsku. Facet wyglądał jak pierwsze, nieudane próby prototypu Robocopa, albo robot Number 5 z 'Krótkiego Spięcia'. Choć najbardziej to chyba przypominał policyjnego robota do rozbrajania bomb.
Film z kateogrii tych niewybijających się ponad przeciętność. Akcja prowadzona poprawnie, kilka emocjonujących scen, taki zwykły filmowy standard. Ale film miał dwa walory, które mógł wykorzystać do czegoś więcej niż bycie przeciętniakiem - Jamesa Caviezela i Rhone Mitre. Oboje nieprzeciętnie atrakcyjni wizualnie i magnetyczni. O facecie wypowiadać mi się nie wypada, ale o Rhonie mogę jak najbardziej :) Dla mnie jedna z najbardziej intrygujących, niepokojących i przyciągających twarzy wśród aktorek. To raczej nie jest klasyczna piękność, jej uroda nie jest krystaliczna. Ma jednak w sobie coś porywającego, urzekającego, coś co nie pozwala oderwać od niej wzroku. Kobieta z charakterem wypisanym na twarzy, takie lubię :)
No ale reżyser jakoś specjalnie z nich nie skorzystał, jak i z Colma Feore - samochodowego kosiarza, który pojawia się na krótko i przez charakteryzację i przede wszystkim przez ten cały złom jaki ma na sobie, zatraca gdzieś swój niewątpliwy atut - wrażenie prawdziwego psychopaty. Ja go pamiętam z jednego z odcinków serialu 'Na Południe', a skoro go pamiętam, to chyba o czymś to świadczy. Szkoda, że nie było nam dane tego 'czegoś' zobaczyć w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones