PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558178}

Avatar: Istota wody

Avatar: The Way of Water
7,2 80 350
ocen
7,2 10 1 80350
6,0 46
ocen krytyków
Avatar: Istota wody
powrót do forum filmu Avatar: Istota wody

Kiedyś....

ocenił(a) film na 7

Kiedyś jak wyjdzie trailer to powiem wnukom że pamiętam jak ten film zapowiedziano.

WTTW_FILM

Byłem na "jedynce" z córką. Miała 12 lat. Mam nadzieję, że gdy pójdę na "dwójkę", wnuczka też już będzie miała 12 lat.

ocenił(a) film na 7
vraszka

ile wszyscy dożyją premiery :P

vraszka

Prezent na 18-stkę będzie;)

ocenił(a) film na 5
vraszka

Czytam ten antyczny wątek, i uświadomiłem sobie, że to już rok, od kiedy ten film jest już z nami i jak bardzo jego pojawienie się zmieniło świat. Warto było czekać...

A nie sorki, nic się nie zmieniło. Jest tak samo wujowo, jak było.

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

Mnożycie się jak króliki?

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Myśl, myśl, puchatku. Może załapiesz :]

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Ten pan wyżej chce zwrócić uwagę, że Cameron umrze zanim opowiesz wnukom. Chyba, że w chwili napisania tego komentarza twoja córka jest już dorosła lub prawie. Co to daje Cameronowi kilka-kilkanaście lat w ciągu których ożeni się, urodzi twego wnuka, a on urośnie na tyle byś mógł zrozumieć co opowiadasz.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 5
Sellesa

A który to "Pan, wyżej"? Bo ja widzę tylko wpisy jakiegoś buraka o pseudonimie "wilkołak..."

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Cóż, na razie dwójka powstaje tyle samo czasu co jedynka. 2000-2009, 2009-2018. Idąc tym tropem Avatar 5 wyjdzie w 2045r :-)
Przypomina mi to trochę GRR Martina i ostatnie 4 tomy Pieśni Lodu i Ognia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Zgada się. Wytłumaczenie jest proste. Cameron, który za młodu był energicznym reżyserem tyle zarobił na Tytanicu i Avatarze, że zgnuśniał i stracił zapał do pracy. U Martina jest podobnie, ale ma większą presję fanów, by zakończyć opowieść, no i nie jest aż tak bogaty. Reżyser zakończył historię w 1 części, nie ma powodu by zrobił sequele i mało kto od niego to oczekuje.

ocenił(a) film na 7
niwrok_2015

Już na 2020 premiera :P

ocenił(a) film na 7
niwrok_2015

XD pisałem że grubas wyda książkę a tu chuya

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

2019 grubas nadal nie wydał książki

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

A premiera Avatara przesunięta profilaktycznie na 2021r.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

W takim tempie to prędzej z tej ekranizacji Diuny coś wyjdzie

ocenił(a) film na 7
niwrok_2015

Pytanie co będzie szybciej, Wichry Zimy czy Avatar 2.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

I czy twórcy dożyją obu tych projektów

ocenił(a) film na 7
niwrok_2015

Robimy zakłady bukmacherskie?

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Mimo wszystko Wichry mogą być szybciej, nawet jeśli za 2 lata. Avatar znowu przesuną

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Stawki się chyba co najmniej wyrównały po ostatniej rewelacji mistrza Martina ;-)

niwrok_2015

Kolego zacznij grać na giełdzie ;)

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Wiem, ze minęły dwa lata, ale akurat to o Martinie to mocno minęło się z prawdą, bo pisze mnóstwo równoległych rzeczy. Choc ja tam wierzę, że cała saga już jest skończona i czeka w sejfie na koniec serialu hbo. Może na koniec roku się ukaze, kto wie :)

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Nadzieja płonna, jak flota Stannisa. Raczej Martin nie napisałby 1/3 planowanej sagi w 8 lat, skoro Uczta dla Wron i Taniec ze Smokami, które miałby być początkowo tylko jedną książką zajęły mu 11 lat, gdy nie miał jeszcze serialu na głowie

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Ja chcę dożyć Avatara 2 jak i końca Mickey Mouse w kosmosie, czyli Star Wars (pierwsze gwiezdne widziałem gdy miałem 6 lat, 3 miesiące przed Stanem Wojennym ;))) Przez to wszystko chyba nie będzie następnych Star Treków ;)))

ocenił(a) film na 7
iraz75

Końca GW się raczej nie da dożyć - koniec nastąpi jak filmy przestaną zarabiać :P

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

A da się dożyć koniec Jamesa Bonda? Chciałbym zobaczyć 007:Ostatnia Misja.

ocenił(a) film na 7
niwrok_2015

Nie da się -Z Bondem gorzej niż GW i tu i tam się pomysły nie kończą lecz Bond raczej nie przestanie zarabiać bo zawsze na taki film są chętni co przy SW morze być różnie wystarczy że pójdą o krok za daleko np. z poprawnością polityczną ;) Ile w ogóle Bond ma części?

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Ta poprawność zabija klimat Lucasa. Ale z drugiej strony, jak będzie lady Sith lesbijka, to nie miałbym nic przeciwko xd. Bondów powstało chyba 24, teraz 25.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Ale czarny Bond to byłby już prawdziwy koniec świata. Ostatnio w filmach z Craigiem też jest poprawność, więc można wszystkiego się spodziewać.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

No i muszę dożyć do ostatecznego finału Star Treka. :-)

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

Ja zapisałem w testamencie, że jak wyjdzie "dwójka", to mają mi na cmentarz przynieść film na laptopie i odtworzyć nad moim grobem.

Sony_West

Spokojnie, spokojnie. Na "Hamleta 2" ludzkość czeka już 408 lat. Do rekordu daleko...

ocenił(a) film na 7
Pastor1

Nikt nie czeka na Hamleta 2 b trailer był słaby.

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

byłem na jedynce z żoną, zmarła 5 lat temu, mam nadzieję że dożyję 2 części...

ocenił(a) film na 7
przemo_7792

o ile to nie joke związany z tematem, to moje kondolencje :(

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

nie nie jest, ot życie w obecnych zarakowionych czasach bywa nieprzewidywalne nawet dla 30-tolatków...

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Zapowiedzieli już 5 części. Czy one wogole kiedyś wyjdą? Wątpię w to bardzo

WTTW_FILM

Prędzej ludzkość dotrwa odkrycia planety z tego filmu, niż doczeka się kontynuacji.

WTTW_FILM

Hahaha, dobre :)

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

https://youtu.be/Yy0lhKK0s7g

ocenił(a) film na 7
sasha1500

Nie doczekałem się wnuków jakby ktoś pytał XDDD

WTTW_FILM

córka się słabo stara ale wrazie co służę pomocą ;)

ocenił(a) film na 7
sasha1500

To nie oficjalka przecie :<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones