PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637247}

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Age of Ultron
7,2 207 910
ocen
7,2 10 1 207910
6,0 33
oceny krytyków
Avengers: Czas Ultrona
powrót do forum filmu Avengers: Czas Ultrona

czyli jestem jedyna,

ocenił(a) film na 5

która uważa to za mało ciekawy film? Jakoś nie siedziałam na tym jak na szpilkach jak w przypadku Mrocznego Rycerza. Film będę bardziej puszczać dziecku niż powracać do niego z sentymentem :)

Hotaru91

Może nie jesteś jedyna, ale na pewno jest was mniejszość ^^

ocenił(a) film na 3
juchacz17

Nie, jeżeli wliczymy ludzi mających ten film w nosie. :P

Martin von Carstein

Zdefiniuj mi proszę "Mieć w nosie jakiś film", bo nie bardzo rozumiem.

ocenił(a) film na 10
Hotaru91

Może dlatego, że stylowo to dwa kompletnie odmienne filmy?

ocenił(a) film na 4
Hotaru91

Gdzie Mroczny Rycerz, a gdzie Avengersi ? Miałaś jakieś złudzenia?
To jak porównać dobry obiad do hot doga z budki...smródki...

ocenił(a) film na 3
Hotaru91

Nie jesteś jedyna, jak dla mnie emocje na rybach są większe :) Już wolę filmy które są w całości przegadane niż takie, w których jest tylko akcja, akcja i czasem też... akcja. Film wymęczył mnie masakrycznie.

Hotaru91

może i tak bo ja uważam to za totalny gniot. Chyba tylko Iron Man 1 jestem w stanie spokojnie powiedzieć, że był dobry reszta to śmieci
Ciągle to samo rodzi się bohater walczy, śpi, smarka, pierdzi rozwalają miasto, ratują wioskę i koniec.

ocenił(a) film na 7
Hotaru91

EX POST FACTO...
Czekam na ekranizację tego komiksu o AVENGERS, czyli pojedynek nowych Mścicieli (w składzie Black Knight, Crystal, Sersi, Vision, Quicksilver, Black Widow, Hercules, Swordsman oraz gościnnie Thor i Kapitan Ameryka).
To już zupełnie nowy zespół, który musi się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem - Proctorem i jego The Gatherers.
Na stronach komiksu (Mega Marvel 2-3/1996 r.) była to prawdziwa wojna światów.
Aż się prosi o ekranizację!
I byli to Mściciele, którzy wreszcie mieli... narządy! Którzy kopulowali, mieli dzieci... Niezwykła jak na Marvela, zdumiewająco dojrzała rzecz (MegaMarvel 11 i 12).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones