PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31745}

Azyl

Panic Room
7,0 100 290
ocen
7,0 10 1 100290
6,0 26
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

W scenie kiedy gliniarze trzymają na muszce Burnhama,wygląda on jakby chciał zdecydować się na samobójstwo z rąk policjanta.Wystarczyłoby żeby włożył rękę do kieszeni i byłby martwy w kilka sekund później.Jak myślicie,zrobił to?

Ja obstawiam,że tak.

ocenił(a) film na 7
Radiw84

Ja ogólnie myślałem, że one mu jakoś pomogą, bo w końcu uratował obydwu życie, a one nic. To mi się bardzo nie spodobało.

użytkownik usunięty
Heklo

Nie bede ukrywal, ze takze myslalem ze uda mu sie uciec. Ewentualnie ze one jakos pomoga mu uciec. Jednak nie wiemy do konca. Moze zeznawaly pozniej na jego korzysc?!
Napewno nie byl takim bandziorem jak tamci dwaj a zwlaszcza ten w kominiarce.

ocenił(a) film na 7
Heklo

Dokładnie. Liczyłem, że będzie pokazane jak Whitaker dostaje jakiś wyrok, ale niewielki i one mu dziękują.

ocenił(a) film na 6
Heklo

Już widzę, jak w amoku lecisz do policjanta prosić go, żeby nie zabili biednego murzynka, bo im pomógł :D

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Nie wydaje mi się to aż tak nieprawdopodobne, w czasie filmu robiła rzeczy dużo bardziej powiedzmy niezwykłe.

Heklo

jemu pomagac? smieciowi co sie ci wlamal do domu? chyba wiedzial co robi...

ocenił(a) film na 7
Radiw84

No ja mu kibicowałem przez cały film, raz że grał dobrą postać, która chciała jedynie zabrać obligacje i nie krzywdzić kobiet, dwa że Forest Whitaker to fajny aktor, którego bardzo lubię :P . Szkoda, że nie udało mu się uciec, szczerze mówiąc na to liczyłem i że na końcu będzie jakaś scena pokazana jak sobie płynie jachtem jakimś czy coś.

ocenił(a) film na 6
mk34

On sobie będzie płynał jachtem jakimś czy coś, zaś matka z córka będa wesoło, za własne pieniadze (bo obligacje poszły na jacht) i własnymi rękami remontowały sobie domek, który miły czrnoskóry im tak pięknie rozdupcył. Takie zakończenie - to świetne zakończenie.

TakaSeJa

1. Obligacje nie nalezaly do glownych bohaterek. 2. Myslisz, ze dom nie jest ubezpieczony? 3. Byly maz glownej bohaterki jest milionerem.

ocenił(a) film na 6
jdjsdj11

1. Nie napisałam, że należały. 2. Nie widziałam na filmie, aby go ubezpieczyli, zatem "na dwoje babka wróżyła". 3. "Były"; słowo - klucz.

TakaSeJa

Ten "były" mąż zasponsorował im ten dom, więc raczej da pięniądze na wychowanie córki.

ocenił(a) film na 6
jdjsdj11

Kolejna spekulacja. A może "były" po takiej "przygodzie" oszalał i się powiesił, przepisujac swój majtek na schronisko dla zwierzat.
Trzymajmy się stanu faktycznego, bo dalszej części filmu nie ma. Skończył się. The end

ocenił(a) film na 8
Radiw84

To samo pomyślałem oglądając pierwszy raz i wczoraj jak sobie go odświeżyłem, byłow widać to w jego oczach, że teraz to mu wszystko jedno, czekałem tylko, aż wsadzi łapę pod kurtkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones