PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696637}

Azyl

The Zookeeper's Wife
7,2 44 472
oceny
7,2 10 1 44472
4,3 7
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

Nic o polskim dusznym katolicyzmie, antysemityzmie, polskich błędach i wypaczeniach, cebulach, januszach, sebixach...mało newsweekowo-tvnowo-wyborczej agitki ...a tylko o dobrych Polakach !!!! którzy w dodatku ratują Żydów !! Dlaczego dopuścili do nagrania takiego filmu !? My chcemy być nowocześni, światli, Zachodni, a peany na cześć naszej historii to odgrzewane kotlety, nikomu to niepotrzebne…My chcemy Idy, Pokłosia, Holland !!

Shadow_dawnego_ggggggg

pożal się mamusi

carmen8_fw

Patrząc na avatar to stwierdzam, że w przerwach od maminego cycka piszesz tutaj te pierdy. Wracaj do maminego cycka, wypierdku jeden.

Shadow_dawnego_ggggggg

A ja patrząc na twój zamaskowany pysk stwierdzam że sam się go brzydzisz cwelu

carmen8_fw

Cwel oznacza biernego homoseksualistę. A więc mam rozumiec, że taki lewak jak ty uwarza, że ujmę przynosi komuś bycie homoseksualistą. No to nieźle, jesteś niespójnym gówniarzem.

Shadow_dawnego_ggggggg

Przecież dobrze wiesz, że to nie jest dobrowolny homoseksualizm cwelu. Dla tego ukrywasz mordkę by cię koledzy nie rozpoznali spod celi .

carmen8_fw

A wieć już rozumiem carmenku: dobrowolny homoseksualizm to coś dobrego.
Ciebie to by do celi nie wsadzili, boś za mały. Chodź z drugiej strony łatwo byłoby znaleźć celę dla takiego małego ku...pla.

carmen8_fw

carmenku, miko chce pokazać swojego kulfona
http://www.filmweb.pl/film/Jumanji%3A+Przygoda+w+d%C5%BCungli-2017-717250/discus sion/Powinni+ich+zamyka%C4%87+w+wi%C4%99zieniach,2485224?page=2
Jesteś zainteresowany? Chciałbyś zobaczyć? Bo dla takiego zboczeńca byłbyś smakowitym kąskiem, karmelku.
Gdyby majka dzjekson zył, to wziĄłby cię na swoją farmę do NeverlaND.

vinni31

oto słowotok po praniu mózgu

vinni31

co za debil.Pisowcy wy to macie naprawdę wyprane mózgi

ocenił(a) film na 7
luki138

Zdenerwowałeś się? Ktoś nadepnął na odcisk? Oj, szkoda.

adsumus1969

Nie i nie,Bardziej się uśmiałem bo poziom zidiocenia niektórych jest ogromny

ocenił(a) film na 7
luki138

A może to nie zidiocenie tylko irytacja na nachalną propagandę marksizmu kulturowego, który wszelkimi sposobami reklamuje się jako postępowy i nowoczesny, nie? Pomyśl. Poczytaj.

ocenił(a) film na 7
vinni31

Bardzo trafne!

vinni31

hmm, nie wiedziałem, że w psychiatryku pacjenci mają internet;]

Wielki_ted

To ty nam, waćpanie, wytłumacz, jakim cudem ci polakożerczy Żydzi z Holiłudu pozwolili na powstanie takiego filmu? Piszesz tak, jakby ten film był polskiej produkcji...

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Inną rzeczą jest, że są miejsca gdzie zabroniono wyświetlania tego filmu, np Francja. Ciekawe...

adsumus1969

??? Pierwsze słyszę. Rozwiń, proszę.

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Rozwinięcie:
http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Francuskie-kina-odmowily-dystrybucji-filmu-A zyl-o-Polakach-ratujacych-Zydow

adsumus1969

Nie słyszałem o tym, przyznaję. Bardzo przykra sprawa i bardzo przykre, że nikt się tym na poważnie nie zajął...

Sqrchybyk

k..a mać, jak nie carmen, to kolejny wypierdek. Tym razem skurczybyk

Sqrchybyk

dogadał ci adsumus, co nie? dyletancie, kłamco, ignorancie i mataczu.

Shadow_dawnego_ggggggg

Przecież sam o tym, matole, dopiero od niego usłyszałeś... Jakbyś usłyszał wcześniej, to byś mi powiedział, choćby podczas naszej ostatniej "dyskusji" na forum "Mudbound".

Wielki_ted

Prawda jezt taka, rze wadowicki papajak sam ładowau rzyduf do pieca. Ja wuaśnie zbieram śrotki od rzuyduf i komunistuf, aby zrobić o tym film. Bendzie miau tytuł "świenty pavulon- chistoria robienia macy z rzydofskiego miensa".

ANTYKLECHOWY

przez ciebie to jeszcze założę konto: ANTYRABINOWY

ocenił(a) film na 7
Wielki_ted

Odreagują "Idą 2"

Wielki_ted

Walnij się w łeb, to pomaga na takie stany;]

ocenił(a) film na 6
Wielki_ted

Właśnie po to oglądam filmy i włażę na Filmweba.
Żeby sobie wreszcie, po ciężkim dniu, spokojnie popolitykować...

Wielki_ted

Jak to możliwe, no jak? sam nie wiem jak? Przeciez trzeba być ,,nowoczesnym.pl", trzeba iść z duchem czasu, trzeba bez końca napietnować ,,polski antysemityzm", mówić o ,,polskich obozach", ,,nazistach" (a nie ,,niemcach"). Jeśli to co piszesz jest prawdą (w tym filmie nie ma polskich antysemitów) to film powinien być zakazany na zachodzie, a wyrok popadnięcia w niepamięć powinna wydać ,,najjaśniejsza" gwiazda jułesej - jan tomsz gros.
Zdumiewa nie tyle, że raz sobie oszczędzili ,,polskiego antysemitę", ale brak reakcji na to ,,przekłamanie" na korzyść polską. No chyba że ja o czymś nie wiem? Może ty wiesz o protestach żydowskich lub niemieckich przeciwko temu filmowi.

ocenił(a) film na 5
Wielki_ted

Film powstał na pohybel lewactwu, i bardzo dobrze!

ocenił(a) film na 7
Wielki_ted

W pierwszych minutach masz sugerowany polski antysemityzm. Scena z kredkami i komentarz po niej "Byliśmy dziś na ulicy Nalewki. Traktują żydów jak juczne zwierzęta.".

ocenił(a) film na 6
Wielki_ted

Ale jak to możliwe, że taki film powstał w tym wrednym Hollyłódzie, gdzie wiadome lobby ciągle nam pluje w arcypolską kaszę i nieustannie nagradza antypolskie filmy? :)

ocenił(a) film na 4
Wielki_ted

O matko, nie wiedziałem, że na filmwebie jest tyle prawackich dzbanów. Straszne.
Film bardzo średni, a szkoda, bo historia warta narawdę dobrego kina. Chastain robiła co mogła, ale sama tego filmu niestety nie mogła udźwignąć. Dużo banałów, mało pogłębionych postaci. Szkoda też, że tak bardzo odbiegli od prawdziwej historii i podkoloryzowali wiele wątków. Zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 8
simonus

Średni w porównaniu do czego?

ocenił(a) film na 4
HamiIkar

Niczego. Jest po prostu średni. Dlaczego napisałem wyżej.

Wielki_ted

,,cebulaki, janusze". Jest jeszcze jeden obiekt ataków,,postępowców": wolaki. Wolak to obecnie ,,wróg publiczny nr 1" postępowców.

ocenił(a) film na 8
Wielki_ted

Komentarze pod tym postem to niezły materiał do rozprawki na temat wspólnych cech syfilisu i filosemityzmu. Poza siedmioma wspólnymi literkami wydaje się, że obydwie przypadłości uszkadzają mózg, co w niektórych przypadkach prowadzi do rasizmu (przykładem post per333 o polskich chłopach), ojkofobii (w tym przypadku polonofobii) oraz dysortografii (pisanie Polak małą literą). Od razu zastrzegam, że wobec Żydów mam pewien szacunek, wychowałem się m. in. na "Austerii", "Przy szabasowych świecach" i zawsze jako dziecko współczułem im jako ofiarom Niemców, choć przecież ziomkowie Goethego zabili nawet więcej nie-żydów. Jako naród, który wykroił sobie kawał ziemi pośród wrogich sobie nacji i który czasami wydaje się machać Wujem Samem niczym ogon psem (patrz historia USS Liberty), Żydzi budzą mój podziw.

P.S.: Natomiast napastliwi wobec Polski i Polaków filosemici to dla mnie tacy współcześni folksdojcze. Szuje, stające zawsze po stronie silniejszego, nawet gdy to oznacza podłość i gotowość by się sprzedać jak ostatnia k... Zawsze z silniejszym a gdyby Polska stała się kiedyś krajem szariatu to pierwsi wydawali by ukrywających się chrześcijan.

Wielki_ted

zauważyłem, że każdy mówi o jakimś antysemityźmie który światowy kongres żydów przypina każdemu kto powie że żydów jest bardzo dużo w takich branżach jak bankowość itp...
Po za tym wszystkie kraje są badane pod względem antysemityzmu, a z jakiej paki? Mamy im płacić za coś co sobie ubzdurają?
Niech zbadają siebie na antypolonizm wliczając w to babsko Holland i 2 michników.
Podaj mi przykłady takowego ( udokumentowane a nie z wyobraźni wzięte) antysemityzmu, którego nikt nie potrafi nawet dokładnie zdefiniować, w 2 wś ze strony Polaków.
Bo ja ci mogę podać tysiące przykładów Polaków, którzy ratowali żydów. Podać też mogę mordy żydokomuny na Polakach, gdzie w UB 70% pracowników to byli żydy...

ocenił(a) film na 7
Wielki_ted

Zgadzam się z tobą, ale jeden błąd bardzo obniża wartość obrazu. Mianowicie dyrektorem warszawskiego zoo w tamtym czasie był Mateusz Morawiecki.
Pisali o tym w Expresie Wieczornym, gazecie którą Jarosław Kaczyński sprzedał Szwajcarom. Nawiasem mówiąc bardzo antypolskie posunięcie, jako patriota musisz się z tym zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones