PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684049}

Bóg nie umarł

God's Not Dead
6,3 50 586
ocen
6,3 10 1 50586
3,2 4
oceny krytyków
Bóg nie umarł
powrót do forum filmu Bóg nie umarł

Ano juz tlumacze, jestem facetem po 40stce przez 40 lat bylem gorliwym katolikiem, mimo iz zycie przez caly czas dawalo mi po dupie trwalem w wierze ba w pelnym absolutnym przekonaniu o jego istnieniu o zyciu wiecznym ze mnie kocha i wszystkim co glosi kosciol, ogrom niezmiernie bolesnych doswiadczen sprawil ze blagalem na kolanach by mi odpowiedzial w jakikolwiek sposob dlaczego tak dotkliwie mnie doswiadcza przez 40 lat mojego zycia ze zawsze bylem dobrym synem bratem czlowiekiem a mimo to zsyla mi cierpienie nie do zniesienia zadnej odpowiedzi zadnego pocieszenia znaku, pekla 40 letnia wiara mocna jak stal, gdy widzac jak inni w tym najwieksze larwy tego swiata maja sie wspaniale zrozumialem po wczesniejszym znienawidzeniu"boga" ze go nigdy nie bylo, nic i nikt nie byl wstanie absolutnie chocby minimalnie przekonac mnie ze jednak on istnieje i mnie kocha dajac mi cięgi nie do zniesienia jako nagrode za to ze bylem dobrym czlowiekiem i katolikiem... spokojnie teraz zyje juz jakis czas jako ateista i absolutnie nikt i nic nie jest w stanie tego zmienic... lepiej znac gorzka prawde niz zyc w uludzie...

ocenił(a) film na 4
filmaniak1975

Wierzyłeś w Boga, bo od małego byłeś tak ukierunkowany. Jakby to był różowy nosorożec modlilibysmy się właśnie do niego. Trzymaj się kolego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones