Bękarty

Father Figures

2017 1 godz. 53 min.
5,5 8 623
oceny
5,5 10 8623
5 042
chce zobaczyć
{"rate":4.75,"count":4}
powrót do forum filmu Bękarty
 • numer6 ocenił(a) ten film na: 7

  Uważam,ze zdecydowanie lepszym partnerem filmowym byłby Stiller albo Vaughn,ponieważ miedzy nimi w komediach zawsze jest tak zwana kumpelska chemia zawsze tworzą świetny duet na ekranie np.. Polowanie na druchny,StażyścI Zoolander albo jako trio Starsky i Hutch.
  Mimo to twierdzę ze Ed Helms też jest dobrym komikiem w trylogii Kac Vegas wymiata,film zobaczę na pewno może nawet wybiorę się do kina bo lubię amerykańskie komedie zwiastun prezentuje się nieźle.

 • numer6 Zdecydowanie Vaughn taka chemia jak jest miedzu tymi dwoma, super!Ap ropo Vaughn obejżyj jego najnowszy film 'Brawl in Cell Block' SZOK w pozytywnym znaczeniu tego słowa~!

 • lupus198116 To zajebisty aktor. A Martwe gołębie to rewelacja. Polecam, tam się wybił.

 • numer6 Z filmami ogólnie tak jest, że widz widziałby kogo innego w obsadzie. Ale nie ma tak dobrze, bo wtedy oceny byłyby pewnie na bardzo wysokim poziomie. Ja np. obniżam za Karolaka :) a i nie oglądam nowych z jego udziałem.

 • numer6 Mądrze prawisz, w sumie wszyscy z sensem gadacie :)  Dzięki za tytuł z gołębiami, już jest pobierany z legalnego internetu. Bękarty sobie odpuszczam zatem, po co tracić czas na kiszkę.