PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844959}

Błądząc w ciemności

Wander Darkly
5,7 387
ocen
5,7 10 1 387
Błądząc w ciemności
powrót do forum filmu Błądząc w ciemności

Podobał mi się!

ocenił(a) film na 9

Niedawno miałam możliwość uczestniczenia w darmowej, przedpremierowej projekcji filmu online dzięki Los Angeles Times.
Film został stworzony na podstawie osobistych doświadczeń reżyserki, która kilka lat temu uległa z mężem wypadkowi samochodowemu. To niskobudżetowy film, który został nakręcony w stosunkowo krótkim czasie. Nie było możliwości wielokrotnego powtarzania scen, a aktorzy zmagali się z nie najłatwiejszym scenariuszem - w filmie poprzeplatane są sceny mające miejsce w różnych punktach w czasie. Przed rozpoczęciem kręcenia aktorzy musieli spędzić z reżyserką sporo czasu na analizowaniu każdego wersu scenariusza, aby w pełni zrozumieć kiedy mają miejsce dane sytuacje. Faktycznie kiedy ogląda się film, ciężko jest się czasem połapać co się dzieje naprawdę, a co nie i w jakim czasie.
Nie da się nie docenić świetnej gry aktorskiej Sienny i Diego. Ich role były bardzo emocjonalne i uważam, że świetnie sobie z nimi poradzili. Historia poruszająca, niektórym mogą przydać się chusteczki podczas oglądania. Sam scenariusz na pewno nie jest bez wad, mógłby być bardziej doszlifowany, ale jak dla mnie bardzo dobra gra aktorska wynagradza wszelkie niedociągnięcia. Jeśli ktoś będzie miał szansę obejrzeć ten film to bardzo polecam.

juliex

Piszesz, piszesz, dajesz 9., a brak tu choć jednego zdania - o czym jest film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones