PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33358}

Błękitna fala

Blue Crush
6,1 9 345
ocen
6,1 10 1 9345
4,0 3
oceny krytyków
Błękitna fala
powrót do forum filmu Błękitna fala

Za każdym razem jak go oglądam to czuje klimat wakacji i wolności. Marzy mi się taki letniskowy domek tuż przy plaży, a jeszcze bardziej surfowanie z paczką przyjaciół np. w Australii .. :))) ale mam 17 lat więc jeszcze wszystko przede mną ;) Pozdr.

ocenił(a) film na 8
camelflo

Ohh dlatego uwielbiam oglądać ten film, nawet jeżeli nie jest to jakieś arcydzieło, ale czuć ten specyficzny klimat i mnie się ten film bardzo podoba. Lubię do niego wracać :)

bloodynatalie

Ja mimo tego opisu, już mi się wydaje nieco przewidywalny, ale ma tej jeden olbrzymi plus o którym wspomnieliście, uwielbiam takie klimaty , i chętnie się rozmarzę o pięknej tafli morza , jakimś domku letniskowym i wolności :)

ocenił(a) film na 8
camelflo

Mam tak samo :] Nie mogę oglądać tego filmu. Zaczynam tęsknić jak głupia za gorącą plażą nad błękitnym oceanem ://

midian

Tak dokładnie,nic nie mam do dodania ; )

ocenił(a) film na 7
camelflo

Ja również. Właśnie za klimat pokochałam ten film. Widziałam go w telewizji dwa razy, ale niestety nie potrafię go nigdzie znaleźć do obejrzenia online. Ktoś może wie gdzie?

ocenił(a) film na 7
camelflo

Tak, klimat jest bardzo przyjemny, robi się cieplej na sercu, czuć bryzę i w ogóle... te fale.... + świetny soundtrack.

camelflo

Piszę do Ciebie z przyszłości...
Udało Ci się spełnić te marzenia?

ocenił(a) film na 7
camelflo

I ja tam domek na plaży jest?

camelflo

Kochana, mieszkam w Australii, blisko plazy i mega sie wkrecilam w surfowanie, zaczelam pozno, bo jak mialam 28 lat, wiec co ja bym zrobila, zeby zaczac ta przygode jak mialam 20-pare lat. Takze koniecznie wykorzystaj przywilej mlodosci i spelniaj marzenia, jak masz jakies pytania to dawaj!! Jak dla mnie surfing to najpiekniejszy sport na swiecie, nie ma nic lepszego, niz zabrac deske pod pache i isc plaza poszukujac wzrokiem idealnych fal dla siebie. A to uczucie siedzenia na desce w wodzie, bez jakiekolwiek rozpraszajacej technologii w poblizu, z promieniami slonca na twarzy i innymi surferami w okol ciebie... Nie-do-przebicia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones