PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31097}

Błękitny Grom

Blue Thunder
7,0 6 037
ocen
7,0 10 1 6037
Błękitny Grom
powrót do forum filmu Błękitny Grom

Pierwszy raz oglądałem ten film jako młody chłopak w kinie. Czy ktoś pamięta od kiedy ten film był wyświetlany w kinach w Polsce? Niestety brakuje tej informacji w FilmWebie.

ocenił(a) film na 8
buli_999

Dokładnie nie powiem, ale pamiętam, że jak byłem na nim w kinie to było ciepło i był piękny słoneczny dzień.
Sądzę, że był grany w kinach gdzieś około 1986-87, ale pewności brak...

ocenił(a) film na 8
buli_999

W 1984 roku.

Resfilm

Nie wydaje mi się żeby w tamtych czasach film produkcji USA był wyświetlany w kinach rok po premierze w USA raczej tak jak napisał kolega powyżej gdzieś miedzy rokiem 1985 a 1986/87 była premiera w polskich kinach. Najczęściej filmy były wyświetlane najwcześniej po dwóch latach od premiery w danym kraju.

ocenił(a) film na 8
entregado66

Na pewno.Gdyby to było mniej więcej rok temu to podałbym Ci dokładną datę kiedy byłem na tym filmie w kinie tak to podaję tylko rok,a i mogę dodać że w kinie byłem na wakacjach a film był wyświetlany już chyba w czerwcu a może nawet w maju.

ocenił(a) film na 8
Resfilm

Byłem na tym filmie dokładnie 9 marca 1985 roku i była to jego kinowa premiera w moim mieście. Obstawiam zatem 1985.

ocenił(a) film na 10
buli_999

W kinie musiał byś świetny odbiór niektórych ujęć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones