PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651613}

Babcia Gandzia

Paulette
6,7 43 641
ocen
6,7 10 1 43641
5,2 9
ocen krytyków
Babcia Gandzia
powrót do forum filmu Babcia Gandzia

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra komedia. Tytuł może brzmieć dwuznacznie, jednak po obejrzeniu automatycznie traci się jego niesmak. Bardzo lubię francuskie komedie. Ten film jest przepełniony humorem, jest dużo zabawnych momentów, a połączone jest to z ciekawą fabułą. Bardzo przyjemnie się oglądało, dlatego też moja ocena to 8/10.

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

Dla mnie również 8/10 i ogólnie jedna z lepszych współczesnych komedii francuskich. Gagi sytuacyjne, dobre dialogi - bez zbędnych głupich min i upadków.

ocenił(a) film na 7
crocidura

Dzień dobry moi drodzy interlokutorzy. Nie omieszkałem również i ja wystawić oceny temu tworowi kina francuskiego. Cieszy mnie, że trafiłem na tak kulturalną grupę ludzi, która pisze tak grzeczne komentarze.

Film pełen jest transcendentalnego humoru oraz zabawnej degrengolady starszego pokolenia, dlatego moja ocena to 7/10 (rozważam podniesienie do 8).

Dziękuję za dyskusję.

(Janie, przyprowadź majbacha, jedziemy na lunch do Paryża)

ocenił(a) film na 8
Artanis

Wyborny suchar Milordzie.

(Jan)

ocenił(a) film na 10
crocidura

Taka prawda. Fajny film, szkoda tylko że Bernadette i Francoise już nie ma wśród nas

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

Popieram

ocenił(a) film na 6
alfabecik123

Nie wiem o jakim niesmaku Pan mówi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones