PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651613}

Babcia Gandzia

Paulette
6,7 43 659
ocen
6,7 10 1 43659
5,2 9
ocen krytyków
Babcia Gandzia
powrót do forum filmu Babcia Gandzia

Jak dla mnie fajna, delikatna komedia. 9/10

ocenił(a) film na 7
ewelina_rybicka

Z tym 9/10 to uważam, że Cię poniosło. Sam najchętniej bym dał 6,5, lecz skoro nie ma to jest 7.Ogląda się przyjemnie, chociaż nie było aż tylu fajnych tekstów. Właściwie wg mnie na początku poleciał najlepszy, gdy Babcia gada z księdzem i się żali na Murzynów, a potem dodaje, że ksiądz jest ok oraz 'zasługuje żeby być białym' :)

ocenił(a) film na 9
Crochu

Każdy ocenia według swojego gustu, ja wyraziłam swój, a Ty swój, wiec o co Ci człowieku chodzi? poniosło ? dla mnie po prostu fajny film, który w moich oczach zasługuje na mocną 9. kazdego bawi co innego i kazdy ma prawo do swojej oceny, jak sie nie zgadzasz to nie jest moja wina, inne poczucie humoru i tyle w tym temacie. Jedni lubią czekolade a inni piwko ....

ocenił(a) film na 7
ewelina_rybicka

Oczywiście masz rację. Mnie o nic nie chodzi, nawiązuję do kontekstu i filmu, który także obejrzałem. Zadziwia mnie to, że tyle osób tutaj (filmweb) jest podminowanych i jedno złe słówko równa się całej lawinie zbędnej gadki.
Pozdrawiam i więcej fajnych komedii życzę co byś mniej pospinana była :)

ocenił(a) film na 7
Crochu

-Jak masz na imie
-Alzhaimer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones