PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651613}

Babcia Gandzia

Paulette
6,7 43 659
ocen
6,7 10 1 43659
5,2 9
ocen krytyków
Babcia Gandzia
powrót do forum filmu Babcia Gandzia

SPOILER ;)






Mam takie drobne pytanie, z przyczyn wyższych nie obejrzałem końcówki filmu a jestem ciekawy jak się ten film zakończył. Oglądałem do sceny odbicia małego murzynka wnuczka babci paulete. Czym mógłby mi ktoś napisać jak się zakończył film ? ;) Z góry bardzo dziękuję ;)

ocenił(a) film na 5
dydek123

Po uwolnieniu wnuczka porywcze orientują się, że babcie uzbrojone są w pistolety-zabawki. Bohaterki zostają związane i zakneblowane. Na szczęście zięć Pani Paulette (nareszcie) łączy fakty i uruchamia odpowiednie służby. W efektownej akcji zakładniczki zostają uwolnione. Niestety w całym zamieszaniu wychodzą na jaw przewinienia "zielonych" staruszek. Pod naporem zwolenników (głownie byłych klientów), oraz uwzględniając wiek oskarżonych sąd pozostawia wyrok w zawieszeniu. Tuż po opuszczeniu sali sądowej- kierując się niedosytem dostatniego i szczęśliwego życia dilerek- w głowach niedoszłych przestępczyń rodzi się nowy plan. Wraz z rodziną Pani Paulette przenoszą się do Amsterdamu, gdzie wspólnie otwierają sklep z "kosmicznymi" wypiekami. W ostatniej scenie widzimy szczęśliwych bohaterów, którzy przyodziani w jednakowe fartuchy z uśmiechem sprzedają wyroby, podczas gdy za oknem pośród rozentuzjazmowanego tłumu przygrywa orkiestra dęta. Wszyscy żyli długo i byli zjarani po wsze czasy!

ocenił(a) film na 8
kingsiuger

Bardzo dziękuje za pomoc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones