PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736411}
7,1 195 688
ocen
7,1 10 1 195688
6,8 47
ocen krytyków
Baby Driver
powrót do forum filmu Baby Driver

Ludzie, którzy zarzucają temu filmowi schematyczność i to, że jest głupim teledyskiem dla dzieci nie znają stylu Edgara Wrighta, czy są zbyt zadufani w swoim ambitnym kinie?

użytkownik usunięty
ZYJE_ALBO_NIE_ZYJE

Nie rozumiesz tego, że nie każdy musi lubić taką stylistykę? A nawet jeżeli ktoś lubi filmy w podobnym stylu, to znaczy, że nie może uznać tego jednego za męczący? Są gusta i guściki. Mnie "Baby Driver" zmęczyło. Nie widzę w nim niczego oryginalnego ani nowatorskiego. Dużo hollywoodzkich chwytów. Nie oglądałem innych filmów od Wrighta, ale jeżeli one wszystkie są takie jak ten omawiany tutaj, to szkoda mojego czasu na jego twórczość. Wolę wrócić do Melville'a, Felliniego, Bergmana i innych twórców kina ambitnego, których filmów nie miałem okazji jeszcze zobaczyć. No i oczywiście, wolę nadrobić wszystkie pozostałe filmy z Jamesem Franco, mimo że sporo jest wśród nich gniotowatych gniotów, pokroju "Baby Driver". Każdy ma swoje priorytety. Pozdrawiam serdecznie :D

ocenił(a) film na 2
ZYJE_ALBO_NIE_ZYJE

nie widziałem ani jednego filmu Edgara Wrighta, ale przegladając tytuły i po obejrzeniu zwiastunów i twojego postu domyslam jaką ma widownie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones