PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736411}
7,1 195 224
oceny
7,1 10 1 195224
6,9 44
oceny krytyków
Baby Driver
powrót do forum filmu Baby Driver

Spodziewałam się po filmie z Kevinem Spacey czegoś lepszego. Gdybym miała 15 lat zapewne zachwyciłabym się tym filmem, niestety mam wiecej. Fabuła infantylna, jedyne co jest ciekawe to muzyka (na początku myślałam, że to musical) i pościgi. Głowni bohaterowie = irytujace drewna. Tłumaczenie dialogow fatalne, w pewnym momencie przestalam je czytac i sluchalam tylko angielskiego. Nie polecam osobom, ktore maja dobry gust i cenia filmy z ciekawą historią, dialogami i interesujacymi postaciami. 5/10 zawyżone.

ocenił(a) film na 5
lcasei

Sporo w tym racji. Dodam tylko , że ten film w kategorii filmów sensacyjnych to tak jak "Saga Zmierzch" w kategoriach filmów fantasy :)

użytkownik usunięty
lcasei

Ja też mu przyznałam 5/10. Nieco zawyżyłam ocenę za dobrą muzykę.

ocenił(a) film na 6
lcasei

film akcji jest to fakt i nie da się tego podważyć. Szkoda, że wcześniej widziałem film Drive i ten tytuł z 2011 siedział z tyłu głowy cały czas i przez to porównanie film z 2017 wyszedł hmmm... jak by jest.... "delikatniejszą" wersją z 2011. Ogólnie nie jest źle bo zapewnia sporo frajdy jednak jak bym miał polecać albo z 2011 albo z 2017 to wg zdecydowanie ten pierwszy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones