PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563444}
6,3 10 235
ocen
6,3 10 1 10235
6,0 2
oceny krytyków
Babycall
powrót do forum filmu Babycall

6/10

ocenił(a) film na 6

Film ani dobry ani zły.Sporo z niego zrozumiałem tylko niektóre sceny były absurdalne.Niby
chłopiec Anny umarł a w filmie była taka sytuacja gdzie Anna rozmawia z nauczycielem o jego
sinikach itd a na koniec go zabiera z lekcji muzyki dziwne naprawdę.Miałem wrażenie że
nauczycielka i nauczycielka widzą tego syna i jest ok.Kolejna rzecz absurdalna czyli jezioro i
parking coś tam jej się działo a mimo to była mokra.Dałbym temu filmowi ocenę 8 gdyby wszystko
zostało wyjaśnione choć w małym stopniu.Niektóre sceny jak i rzeczy pozostały bez odpowiedzi a
szkoda...

Kareivis

Proponuje uprzedzać, że znajduje się w temacie spoiler. Nie jest to czynność wymagająca wysokiego poziomu IQ. Początek wyświetla się zaraz pod tytułem tematu... dumbass.

Kareivis

co za z**b...

ocenił(a) film na 5
Kareivis

niby fajny film ale wydaje mi się że sami reżyser się w tym pomotał. Nie wypominając innych abstrakcji to kto w końcu zabił jej dziecko? ponoć zginęło z rąk ojca który następnie popełnił samobójstwo. To co to za ciało znalezione na koncu pod drzewem? I z jakim dzieckiem rozmawiał ten jej przyjaciel u niej w domu skoro jej syn był tylko wymysłem?

Kareivis

To był tylko jej sen, jak to że hydraulik był pracownikiem opieki społecznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones