PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 156
ocen
4,3 10 1 55156
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Przed obejrzeniem oceniam tą produkcję od razu 0/10 .Nie polecam nikomu oglądać tego badziewia,ani żadnego z innych filmów Patryka Vegi.Nie ma żadnego powodu,żeby to oglądać ,ani wydać na to choćby grosz.Filmy Vegi są inspirowane ponoć prawdziwymi wydarzeniami ,które wcale nie mają nic wspólnego z rzeczywistością xD.Są przepełnione głupotą,idiotyzmem i żenadą,jakiej nigdy nie doświadczyłem podczas oglądania czegokolwiek.Za każdym razem, kiedy widzę zwiastun lub chociaż fragment filmu Vegi , zastanawiam się co się stało z tym światem i jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo,że fascynuje si3 tego rodzaju produkcjami.

Lukasz56

W kraju gdzie PIS wygrywa wybory gwiazda Polskiego popu jest Martyniuk a reżyserem polskiej myśli filmowej jest Vega. Opuszczam tą planete...

vidarr09

Obiecaj nam tylko, ze zrobisz to szybko

Kinomaniakwarszawski

Ojjj czyżbym trafił? Auć

vidarr09

Na przyszłość nie mieszajmy do tego polityki a tak poza tym to zgadzam się w 100%

vidarr09

A co za ryżym tęsknisz? :)

vidarr09

A ja razem z tobą xD

Lukasz56

Już cię wszyscy posłuchają. Oceniasz film przed obejrzeniem i próbujesz innych od oglądania odwieść. Chyba aspirujesz do fotela ministra propagandy pis.

CzPW

Skąd wiedziałeś ,że aspiruje? To zawsze było moim marzeniem xDDDDDD

Lukasz56

I chodźmy wszyscy na Zenka.

Adam_Barczyk

Ale ty stawiasz xD

ocenił(a) film na 10
Lukasz56

i takie clowny sa najlepsze. nie widziałem ale się wypowiem. avatar nie przypadkowy. slowo debil bedzie najdelikatniejsze dla ciebie imbecylu. i do kolesia ktory mowil ze opusci ten lezpadol. wypierdalaj ino szybko!

vegamistrz

Leczenie psychiatryczne to dla ciebie za mało,w twoim przypadku już nic nie jest ci w stanie pomóc, komentarz taki jakbyś był wielkim fanem filmów Vegi i nie można nic złego o nich powiedzieć ,bo inni nie mogą mieć swojego zdania ,bo zaraz ich wyzywasz idioto,proszę bardzo idź oglądąj kolejny jego film,i tak już cię to bardziej nie ogłupi,bo jesteś tak głupim idiotą i debilem,że bardziej się już nie da :) !!!

Lukasz56

I takie debile jak ty ,albo clowny są najlepsze,nie widziałeś filmu,a oceniasz go na 10 od razu hahahaha ,nick nie przypadkowy,słowo zjeb jest najodpowiedniejsze dla ciebie . Wypierdalaj w podskokach na następny film Vegi,bo jeszcze przegapisz premierę i się wtedy zabijesz z żalu,że nie obejrzałeś ,większego debila niż ty nie spotkałem ! xDDDDD

ocenił(a) film na 10
Lukasz56

no i nie podobasz mi się. będziesz miał kłopoty. już masz kłopoty!

vegamistrz

Ja nie mam żadnych kłopotów,za to ty masz z głową xD

vegamistrz

Jakie kłopoty masz na myśli ? XD

Lukasz56

A poza tym skąd wiesz,że ci się nie podobam ,jak mnie nie widziałeś ,ale i tak bez wzajemności ,bo ja gejem nie jestem tak jak ty,a co inni faceci ci się podobają ? xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vegamistrz

A ja cię nie będę obrażał ,bo nie można obrażać i śmiać się z osób niepełnosprawnych umysłowo xD

Lukasz56

Współczuję twojej rodzinie,że mają takiego syna,bo aż żal mi ich,że coś takiego jak ty próbowali wychować,ale im się nie udało, widzę,że potrzebujesz jak najszybciej pomocy psychiatrycznej ,bo już jest z tobą fatalnie,jak można coś takiego z siebie zrobić ☹️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones