PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766823}

Bahubali: Finał

Baahubali 2: The Conclusion
7,5 911
ocen
7,5 10 1 911
Bahubali: Finał
powrót do forum filmu Bahubali: Finał

Żeby takie efekty specjalne widzieć jak w tym filmie, poczekamy z 30 lat. Smok z serialu Wiedźmin w naszych sercach [*]

Fenix1899

Wiedźmin to nie serial tylko film. Byłem w kinie.

Wiedźmin miał premierę w 2001 roku czyli 16 lat temu, a wtedy Polska kinematografia przeżywała gorszy okres. Teraz miałby większy budżet i pewnie by się lepiej prezentował pod warunkiem że miałby lepszego reżysera.

Na dobre efekty w Indyjskiej produkcji też jeszcze poczekamy bo nawet tutaj widać że nie jest to najwyższy poziom chociaz jak na tamtą kinematografię to i tak nieźle no i ten rozmach.

ocenił(a) film na 9
wojtek40i4

Wiedzmin to zarówno serial jak i film.Serial(cos koło 10 odcinków) jest zdecydowanie lepszy od filmu w ktorym poupychano wątki i malo co sie trzyma kupy.Co do tego filmu Bahubali to nasi sa daleko do tylu niestety,zarówno z efektami jak i z rozmachem.

wojtek40i4

" chociaz jak na tamtą kinematografię to i tak nieźle no i ten rozmach. "


??????????????? co ???????????
ty zdajesz sobie sprawę z tego że bollywod już ładnych kilka/ kilkanaście lat temu przebił hollywod pod KAŻDYM względem.
więcej filmów, większe budżety, lepsze efekty, większe gaże.

bitch please

BartasBartas

Hahaha bitch please,niczym nie przebił a ten film wygląda jak kiczowate gówno pokroju Bogów Egiptu,i co z tego że efekty ładne skoro cała reszta wygląda syfiasto xD i w Hollywoodzie od groma filmów z lepszymi efektami czy scenariuszami,muzyką i całą resztą.

ocenił(a) film na 1
JohnyMarX

Dokładnie, jak można łasić się na to hinduskie gówno fabularne? przeciez tam jest 3000 tysiące plagiatów rocznie,ale nacja zacna ,ponad miliard...miliardom w slamsach rzucają film raz na jakiś czas...

Aleksander_Emil

Oglądałeś, że dałeś jedynkę

ocenił(a) film na 1
morgoth_1973

,a ty oglądałaś ,że mnie przepytujesz? wiesz na czym polega fabryka snów w Indiach biedna istoto?

Aleksander_Emil

O dziwo nie widziałem jeszcze ani jednego plagiatu :)

wojtek40i4

http://www.filmweb.pl/news/Netflix+ekranizuje+"Wiedźmina"-123168 ... Fajny news, poczytajcie i uwierzcie. :)

Fenix1899

Ej chyba będą go wcześniej u nas grali?

Fenix1899

Polecam "Legendy Polskie". Tu nie chodzi o brak możliwości tylko o brak funduszy. Mimo iż filmy są krótkometrażowe to jest nadzieja ;)

użytkownik usunięty
Fenix1899

I sam sobie generalnie odpowiedziałeś, co jest w istocie lepsze i świadczy o większej wirtuozerii twórców. Bo wykreować realistycznego i wizualnie przerażającego potwora to potrafi prawie każdy.

Natomiast Smok z polskiej ekranizacji Wiedźmina, nieuchronnie wciąga nas w nieporównanie głębszy, metafizyczny wręcz wyraz przerażenia, z którego nikt kto go zobaczył już nigdy się nie otrząśnie i nigdy nie zapomni, a groza której doświadczył, już nigdy w nim nie zgaśnie, wypalona w duszy rozgrzanym do czerwoności znamieniem trwogi...

Podaj chociaż jeden analogiczny przykład z Hollywood !

Fenix1899

Dziękuję, zachęciłeś mnie bardzo do obejrzenia ;)

ocenił(a) film na 8
Fenix1899

Czy wiecie, czy będzie grany gdzieś w kuj-pom?

Fenix1899

Ta, ale za to w Indiach ludzie srają na ulicach

Fenix1899

Żałosne porównanie. Najdroższa Polska produkcja warta była 76 milionów złotych, więc nie miała takiego budżetu jak ten film. Jestem pewny że gdyby w Polsce filmowi Wiedźmin dali budżet w wysokości 50 milionów dolarów dziś, to efekty komputerowe przebiły nie jeden film z USA czy Indii..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones